Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy éljen meg egy skizofrén...

Hogy éljen meg egy skizofrén a segélyből?

Figyelt kérdés
Jelenleg egészségkárosodottság miatt kapok segélyt ami 25000 ft.Nem vagyok jogosult a rokkantsági nyugdíjra mert csak 4 igazolt munkaévet tudtam felmutatni 28 éves koromig.Mentálisan viszonylag jól vagyok de sehová nem vesznek fel dolgozni pedig 2 szakmám is van.33 évesen még szülővel élek, rá számíthatok de egyedül a segélyből nem tudnám fentartani magamat.Van valami ötletetek hogyan kellene megélnem és vagy mit kellene csinálnom hogy több jövedelemhez jussak?
2013. nov. 19. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt javaslom dolgozz otthon. Nem tudom mik ezek a szakmáid és tudnál -e ezekben otthon termelni, de én is és több ismerősöm is ezt csináltuk mikor nem volt állásunk. Tegyük fel fazekas vagy, elkezdesz otthon korongozni, égetni és a cuccot eladod. Mi egyszerűbb ennél?
2013. nov. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jahh és ha valami nem túl könnyen eladható termékeid lennének javaslom a vaterát.
2013. nov. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Elsö te hol élsz a Holdon? Mi a f..ból kezdene vállalkozást ennyi pénzböl? Otthon végezhetö munka. Mondj egyet ami nem kamu.
2013. nov. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értek egy keveset a weboldalakhoz és a webprogramozáshoz.Ebben próbáltam elhelyezkedni de sikertelenül.Azon gondolkodtam megpróbálok vállalkozóivá válást segítő támogatáshoz jutni a munkanélküli hivatal által hátha beindulna a szekér.Valami önálló munka télleg jó lenne amivel itthon tudnék munkát végezni.
2013. nov. 19. 14:13
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Valami Avon, Oriflame, Amway-féle dolgot is megpróbálhatnál, nem hoz sok pénzt, főleg az elején, de kis kiegészítésnek jó és nem is kell pénz a kezdéshez. Van ismerősöm, aki már olyan szinten van, hogy csak avonból meg tud élni.
2013. nov. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Oriflame, Avon stb??? Ahhoz is kell induló pénz, ugyanis neki leadják a rendelést, ö megrendeli és a SAJÁT pénzén fizeti ki. A vásárló utólag fizet. Tényleg milyen álomvilágban élnek egyesek? MINDEN "vállalkozáshoz" pénz kell! Még az Avonhoz, Oriflamehoz is!!!
2013. nov. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!