Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetnek testi tünetei a meg...

Lehetnek testi tünetei a meg nem oldott, lelki problémáknak?

Figyelt kérdés

Van az életemben két nagy probléma. Mindkettő elég összetett, ezért nem is fejteném ki bővebben, a lényeg az, hogy ezek nagyon nyomasztanak. Rengeteg gondolatom forog ezek körül, egyszerűen sem kizárni az életemből, sem megoldani őket nem tudom. Mindkettő megoldásához egy akkora változás, változtatás szükséges, ami az egész életemet befolyásolná. Hasonló lehet, mint amikor valaki nem tud kilépni egy házasságból, mert ott gyerek, vagy a közös hitel, de közben belebolondul abba, amiben van.

Az utóbbi időben olyan dolgok jöttek elő, amiket valamiért ezekhez kötök, pl fogtályog, idegbecsípődés... Attól félek, hogy ezek a dolgok annyira felemésztik az idegeimet, hogy később valami komolyabb dolog is kialakulhat. Ma pl egész egyszerűen rosszul érzem magam. Nem tudom máshogy megfogalmazni, de azt érzem, hogy valami nincs rendben.


2013. nov. 29. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetnek bizony, nem szabad dolgokon rágódni, élj a mának.
2013. nov. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, kihathatnak a lelki dolgok a testre is.

Viszont amíg lelkileg nem jössz rendbe, addig testileg sem fogsz. Mert mindig lesz valami bajod.

Ha nem vagy ellenére a dolgoknak, akkor keress fel SZTK-s alapon egy pszichológust, ami így ingyen van és ha van rá módod, akkor kezdj el jógázni. Nekem ezek segítettek. Rengeteget.

De természetesen ahhoz azokat a problémákat is meg kell tudnod oldani, de legalább is kezelni, amik vannak. Mert az nélkül nem fog menni.

Esetleg ha akarsz, nyugodtan írhatsz privátban, én is eléggé ki voltam a lelki problémák miatt, de mára már rendeződtek a dolgaim.

2013. nov. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos lehetnek.
2013. nov. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!