Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg szerelem?

Tényleg szerelem?

Figyelt kérdés
A volt szerelmemmel szívtunk és szebbnek láttam, mint valaha volt és tiszta szívemből Szeretem! Csak beképzelem a cucctól, vagy rájön úgy az ember az igazságra, hogy igazán szeret valakit?

2013. dec. 4. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A nagy lóf**zt jön rá.Semmire sem jössz rá a cucctól, csak demotivál és döglesz tőle, mint egy lajhár.A "szerelem" amit éreztél, a szer hatására felszabadult endorfin hatása volt.....Józanon szereted?Ha igen, tiszta sor.Ha nem, akkor is...Vagy pedig állandóan betépve akarsz lenni, hogy szerethesd? :D
2013. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg szeretem! Az anyag már elmúlt és még mindig látom úgy! Ma felhívtam és nem igazán értett. Este berúgtam ezért is...
2013. dec. 4. 21:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Te...no offense, az előző vagyok...nagyon remélem, hogy tag vagy.
2013. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tagbaszakadt...
2013. dec. 4. 21:18
 5/8 automatakoktel ***** válasza:
A füre megtisztulhatnak az érzelmeid, amire az 1es válaszoló gondolt az az ecstasy. Tehát igen, rávilágíthatott jobban az érzelmeidre, és ha ezt utána tartósan éled az szuper. Mert van aki utána hajlamos elfelejteni.
2013. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok...nem értek egyet veled, nem próbáltam az ekit, viszont pár kmnyi spangli füstbe ment már nekem is.
2013. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 automatakoktel ***** válasza:
6, értem. Hát akkor nem értünk egyet. :)
2013. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Elküldtem egy szerelmes verset neki úgy összefoglalva, aztán majd kiderül, hogy milyen érzés is ez...
2013. dec. 4. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!