Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan hogy valaki az...

Létezik olyan hogy valaki az ébresztő órának a hangjára fóbiás?

Figyelt kérdés
Van a régi szabványos ébresztő csörgő óra hangja, ha meg hallom feláll a szőr a hátamon, és azt érzem hogy el kell rohannom. El viselhető, de még is zavaró, mert egy fél éve kezdődött el, és régen nem éreztem semmi ilyesmit. Nagyon irritáló és kellemetlen hang számomra, és nem tudom mire vélni ezt. Talán orvosnak kéne vizsgálnia?
2013. dec. 6. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy vele egyedül. Én a telefonomban nagy nehezen találtam egyetlen olyan csengőhangot, amire nem úgy ébredek, hogy kiver a frász. A többi annyira agresszív, és annyira hirtelen szólal meg, hogy szívrohammal ébredek. Szerintem a régi vekkereket sem bírnám.
2013. dec. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Boldi11 válasza:
orvoshoz fölösleges ilyenekkel menni ,én pl egy zeneszámot szoktam beállítani ,ezzel csak az a baj h előbb utóbb megutálom :DDD
2013. dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
konkretan ha ebren vagyok es meghallom valahol, kiver a frasz, pedig nem a hirtelensegtol.
2013. dec. 6. 23:02
 4/8 Boldi11 válasza:
orvoshoz fölösleges ilyenekkel menni ,én pl egy zeneszámot szoktam beállítani ,ezzel csak az a baj h előbb utóbb megutálom :DDD
2013. dec. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Boldi11 válasza:
hát szerintem ez akor valami negatív emlékhez kötődik és ezért érzed magad szarul amikor meghallod mert a tudatalattid felidézi azt az emléket, de ennek te nem vagy tudatában..
2013. dec. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
en is erre gondoltam de a fene se tudja hogy mi lehet:D minden esetre koszonom
2013. dec. 6. 23:06
 7/8 Boldi11 válasza:
nincsmit :)
2013. dec. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ki nem utálja a dolgot ami felveri álomból? :D


én ezért átálltam rádiós órára. finomabb zenére kelni.

2013. dec. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!