Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Képzelt barátai vannak....

Képzelt barátai vannak. Szerető családja van, szóval nem értem. Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés
Kicsi korban ez teljesen elfogadott,azonban most egy 17 éves lányról van szó. Régen sokkal bátrabb és nyíltabb volt,most is mindent elmond,azoknak a barátainak. Nem szokott velük veszekedni,se kiabálni velük,sőt titkolja a létezésüket is. Azonban tudom,hogy ez a lány sok mindenen át ment. Elméletileg állandóan lelkileg bántják az iskola mellett,azonban ez a jegyein nem látszik. Bármennyire fáj ez neki mindig nyel egyet és mosolyog. Azonban a barátainak elsírja bánatát,egyre többet van velük. A lelki dolgai néha az ágyban is látszanak,egy éjszaka után. Fizikai bántalom szerencsére nem éri. Van e olyan itt aki ismer hasonló embert,illetve valamit arra hogy mi lehet ez?
2013. dec. 7. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudsz te az ő képzeletbeli barátairól, ha ő titkolja a létezésüket?
2013. dec. 8. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez mit jelent -> "A lelki dolgai néha az ágyban is látszanak,egy éjszaka után." ??
2013. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van/volt egy képzeletbeli világom és bár naponta benézek oda is, de tudom, hogy nem igazi (sajnos).


Ha ennyit tudsz a lányról, akkor esetleg tudnál neki segíteni is. Persze az, hogy megkérdezed tőle, hogy mi a baj nem sokat fog érni. Valahogy ki kéne találnod, hogy mire is van szociálisan szüksége és megadni neki azt a való életben.

2013. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit akartál írni ehelyett: "Elméletileg állandóan lelkileg bántják az iskola mellett"?
2013. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!