Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Zyprexáról tapasztalatok?

Zyprexáról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szed vagy szedett már itt valaki? Mit tapasztalt magán?

Én most fogom majd elkezdeni..



2013. dec. 2. 20:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Mindenképp hízlal?
2013. dec. 2. 20:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Bipoláris depim mániás szakaszát gyorsan, kíméletesen megfékezte.

Mellékhatását nem tapasztaltam.

28.203 Ft volt a támogatás nélküli ára,

imádtam, hogy "érek ennyit a társadalomnak", amiért csak 300 Ft-ért megkaptam.

Kicsit hizlalt, de az előnyével szemben megérte.

2013. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, nekem is bipoláris depire akarják adni, de jelenleg kevert fázisra. Ilyen esetben mire számítsak, mi fog történni, mit fogok érezni, tapasztalni, mi fog megváltozni?

Félek, hogy megváltozik a személyiségem...na, meg az elhízástól is, de ez igaz, a kisebb gond. 15 mg-t fogok kapni.

2013. dec. 3. 09:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Személyiséged változása miatt ne aggódj, arra nem hatnak ilyen kíméletes szerek. Sőt általában nem lehet tablettákkal személyiséget formálni.

Itt a neten is sok helyen leírják, hogy a személyiségzavar nem betegség..., ezért bajban is vannak, ha változtatni akarják.


Szintén kevert fázisaim vannak, csak azért nem hangsúlyoztam, mert a hullámvölgyeimet szinte még élvezem is.


Részletesen nem tudom megfogalmazni, miként hatott a Zyprexa. Azt szokták mondani, hogy az a legjobb beállítás, ha semmit sem érez a páciens, természetesnek érez minden hatást.

Ez nekem optimálisan összejött.

Ugyanolyan jól éreztem magam, mintha egészséges lennék, tünetmentessé váltam. Visszanyertem a kontrollt a hangulatom fölött. Nem estem túlzásokba, túlpörgésbe.

De abszolút nem nyugtató, szedáló hatást éreztem, így mellékhatásnak nyoma sem volt.


Kívánom, hogy Neked is váljon be ez a gyógyszer!!

2013. dec. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Te hány mg-ot szedsz? Nem sok a 15 vajon?

Csak azért aggódtam a személyiségváltozás miatt, mert olvastam olyan rémhíreket, hogy leszedált, bamba, nyálcsorgatóvá válik az ember...meg attól félek, hogy teljesen kiírtja az érzelmeimet (ilyen véleményt is olvastam), nem csak a rosszakat, de a jókat is...persze jó lenne, ha a rosszakat kiírtaná (pl. öngyilkossági gondolatok), de azért valamilyen érzelmem csak maradjon...a rosszakat tényleg megszünteti (öngyilkossági késztetés, stb.)?

2013. dec. 3. 10:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Az előző nagyon jól leírta, hogyan hatott nála a gyógyszer. Bízz abba, hogy rád is így fog.

2013. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!