Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha szeretnék, de...

Mit tegyek, ha szeretnék, de nem tudok sírni?

Figyelt kérdés

Vannak problémáim, amik miatt eléggé szenvedek, néha már szédülést/fizikai fájdalmat is érzek, de sírni azt nem tudok... pedig biztosan segítene...

Esetleg írnátok vagy linkelnétek olyan dolgokat, amelyektől a sírás garantált?



2013. dec. 23. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
A fokhagymától biztosan sírni fogsz , de nem erőltetni kellene. A problémák miatt nem tudsz sírni, akkor ülj le nyugodtan, adj időt magadnak, gondold végig a problémákat.Rendezd el őket a fejedben, gondold át őket. Nekem ez működött, igaz én közbe felbasztam magam mint az állat de a vége sírással végződött.
2013. dec. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hallgass zenét! Válaszd ki magadnak azt, amelyik passzol a mostani helyzetedre. Általában nagyon hamar segít.
2014. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
keress egy pszichológust... nekem az segített vagy 5 évig nem sírtam, de a feszültség nőtt bennem és inkább agresszív lettem, ami nagyon bántott. a pszichológus által felszínre kerültek olyan sérelmek, amiket már megtudtam siratni és sokkal jobban érzem magam.
2014. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, keress egy pszichológust. Ha Pesten laksz, tudok pszichológust ajánlani.
2014. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hallgass a szívedre film :D
2014. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Ha már film: Star Warsból:

"- Én nem félek semmitől!

_ Majd fogsz! Majd fogsz....!"

2014. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!