Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Több mint valószínű, hogy...

Több mint valószínű, hogy depressziós vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje azt tapasztalom, hogy semmihez nincs kedvem, semmi nem érdekel, semmiről nem akarok hallani, csak ülni a szobámban s kész. Ma nagyon kiakadtam valamin és elhúztam otthonról lenyugodni egy kicsit, akkor döbbentem rá, hogy depressziós vagyok. Pár évvel ezelőtt nem volt semmi bajom, én voltam a jókedv központja a barátaim közt, mára egy barátom se maradt, nem tudom, hogy ennek én vagyok-e az oka, igyekeztem mindenkivel kedves lenni és jót tenni mindenkivel, mára már egyedül maradtam mint a kisujjam... Az a gáz, hogy a szüleimnek se szólhatok a depressziómról, igazából azt se tudnák, hogy mi az..

2013. dec. 28. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem használt a Sedacur Forte kúra. Kapható a patikákban, gyógynövényekből áll.
2013. dec. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez is fordulhatsz.Azért ajánlom ezt mert, ha nem kezelik a depressziót, rosszabbra is fordulhat.És ha már makacsabb a depresszió, nehezebben hoznak ki belőle.A pszichiáter antidepresszánst ir, többnyire, nagyon sokféle ilyen gyógyszer van, a gyengébbtől az erősebbig.Az én esetemben volt egyenesen szuper hatású is.
2013. dec. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Depresszió sokféle van. Az első lépés az lehet, hogy megismered a valódi bajodat:

https://www.youtube.com/watch?v=vOzxtoc9c9E

2013. dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!