Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan menjek el pszichológush...

Hogyan menjek el pszichológushoz, vagy nem tudom hova, hogyha szociális fóbiám van?

Figyelt kérdés
nem nagyon szeretnék gyógyszeres zombis szarokat

2013. dec. 30. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Pszichológus nem ír fel gyógyszereket, hanem beszélget veled...

Tehát ettől nem kell tartanod.

2013. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%
..de azért (enyhe) nyugtatókat simán felírnak egy kis elbeszélgetés mellett is..
2013. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Kinézel magadnak egy pszichologus hirdetést az interneten, ami a közeledben van, és felhívod telefonon. Megegyeztek az időpontban, te meg viszed hozzá a sok pénzt. Ez ilyen egyszerű. A többi, amitől meggyógyulnál, az gyógyszeres zombi szar.
2013. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

de ne már, beteg vagyok. ki segít nekem?

mármint az államnak kéne támogatnia a normális emberi kezelést is, nem csak az ilyen gyógyszeres izét?

háziorvoshoz kéne mennem, ugye? csak most nem vagyok se munkanélküli, se tanuló, se dolgozó, szóval előbb azt kell elintéznem, különben biztos fizetős lenne minden orvosi dolog, ugye?

2013. dec. 31. 02:39
 5/5 Joola ***** válasza:
Pszichológus NEM ír fel gyógyszert, de szociális fóbiára tökéletes. Lehet menni TB-re is és magán.
2013. dec. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!