Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nő létemre vannak olyan...

Nő létemre vannak olyan gondolataim, hogy aki ártott nekem belevernêm a fejét a falba vagy leszúrnék olyan nőt akire féltékeny vagyok, orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Mindenki visszafogottnak gondol
2014. jan. 2. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2014. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem is szoktak lenni ilyen érzéseim, ha tudod ezeket kezelni, akkor nincs gond szerintem.... :)
2014. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát nyilván sosem teszem meg...de eléggé roszz passzban vagyok sok minden miatt
2014. jan. 2. 21:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez hely-idő-körülmény függvénye.
2014. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hajajj, mint az Édes Anna. Kis visszafogott csendes szófogadó leány, aztán legyilkolja a háziakat...

Szerintem valami dühkezelési tréninget keress, vagy ilyesmi...

2014. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
sok visszafogott emberre jellemző iyesmi..igen megijedek ezektől az érzésektől legtöbbször, idegrohamaim vannak sokszor, es kinzó érzések, borderline-os is vagyok, nem volt egy kapcsolatom sme komolyabb mert nem akartak es már 27 leszek....abszolut nem erzem magam semmiben tehetsegesnek sem
2014. jan. 2. 23:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Sportolsz valamit? Az segítene talán. Feszültséget, agressziót levezeti egyrészt, másrészt meg megtanul több terhet elviselni. Nem bepánikolni a terheléstől. Vagy jóga is jó lehet.
2014. jan. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pont most gondolkoztm a jógán hogy nagyon nem lenne türelmem hozzá....elég nehéz fizikai munát végeztem, amit otthagytam pár napja mert besokkaltam nagyon, szóval sokat mozogtam, de a stresszt nagyon nem kezelem jól.
2014. jan. 3. 14:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak még ok, hogy elmenj jógázni :D Mert pont az alakítja majd ki azokat a lelki izmokat, amik hiányában most úgy érzed nem lenne türelmed. Szerintem egy kipróbálást megér. Nekem akiket ismerek és csinálják azokat úgy látom elég egyensúlyban tarja.


De én meg úszom és szaunázom (ha épp van pénzem :) és az is jót tesz szerintem.


Amúgy nekem az az érzésem, hogy ezek a gondolati minták részben szokások. Kicsit olyan, mint amikor az ember ok nélkül kimegy a hűtőhöz és eszik, pedig nem is akart. Vagy hogy olyasmi, mint valakinek a szavajárása. Szóval valami minta, amit hozzátársítottunk bizonyos helyzetekhez. És valahogy át kell szokni egy másik mintára. Azt pontosan én sem látom, hogy hogy kell :D Talán első lépésben valahogy észre venni amikor csináltuk amit nem akarunk(mert sokszor nem is tudatosodik, hogy kivettünk valamit a hűtőből és megettük), aztán meg valahogy elengedni ezt a dolgot. Fene tudja hogy. Neked gondolom valahogy lágyítanod, puhítanod kéne magad.

2014. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy én nagyon érzékeny és sértödékeny vagyok, es ugyanakkor lobbanékony....jó lenne kiorditani magambol sokmindent, mint liv ulmann , szemben önmagunkkal cimű filmben...
2014. jan. 3. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!