Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális az ha a kezemet...

Normális az ha a kezemet többször is megvágtam és az utóbbi időben meg már égetni is szoktam fémmel?

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Pszichológushoz kéne fordulnod.
2014. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyedül nem mennék el a szüleim meg nem tudnak róla
2014. jan. 4. 21:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Később, mikor már lelkileg helyre jössz ott lesznek a nyomok, meg fogod bánni. Légy szíves keress egy szakembert!
2014. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Néha van úgy hogy megbánom de nem tudok mást hogy levezessem azt a feszültséget ami felgyülemlik bennem
2014. jan. 4. 22:09
 5/11 anonim ***** válasza:

én is szétvagdostam a kezem. Hogy megbántam e? nem tudom. Életem része volt,nem egy szép látvány de elfogadtam és nem érdekel ha mások látják mert már nem az az ember vagyok aki anno voltam.

Amugy sportolj. Az levezeti a feszkot. Sajna én nem mentem el.. pedig ha vmi kiméletlen dolgot találsz amibe totál lefáradsz nem hinném h lenne kedved vagdosni. Kertes házban a favágás nagyon király pl. Ha nem kertbe vagy akkor meg tényleg valami sportot keress!!

2014. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát úszni szoktam és az égetéshez nem kell olyan sok erő szal utána is simán tudom
2014. jan. 4. 22:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem normális dolog. Lelki beteg emberek csinálnak ilyet.

MIÉRT vagdosod/égeted magad? Ha tudsz erre a kérdésre választ adni, akkor már el tudsz indulni a megoldás felé.

2014. jan. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én vágom magam.Nem normális ,h ezt csinálod ,de meg tudlak érteni.Rohadt gyorsan hagyd abba ameddig nem szoksz rá túlságosan!
2014. jan. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
El tudnál menni homeopátiás orvoshoz? Azt nem kell megtudnia a szüleidnek. Addig is esetleg szedhetnél ezt: ACONITUM CH30. minden héten egyszer 5 globuluszt elszopogatni, éhgyomorra. Ne tedd mobiltelefon vagy PC mellé!
2014. jan. 5. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezt az ACONITUM CH30 mire jó?
2014. jan. 5. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!