Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mért nem tudok elaludni?

Pekkerke kérdése:

Mért nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés
11f vagyok és nem tudok aludni! Ez mért van és hogy alugyak el?

2014. jan. 5. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ne tudd meg en miota vergodom..
2014. jan. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szünet miatt van. Pár nap és lefaradsz sulitol oszt menni fog az alvas. DE konyorgom olvassatok már az előző kérdéseket mert ez ma már 100ik ilyen. Holnap suli tudom.
2014. jan. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja. Csak nekem nem par nap mulva, hanem most kene aludni.. nappal fogja megbosszulni magat ez.
2014. jan. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit izeltok. Felevire nem most kell erolkodni. Érettségi meg nem most lesz.
2014. jan. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt jol megmondtad... akkor be se megyekn ugyse most kell izgulni nem ? De jo, akkor tovabb (nem) alszok
2014. jan. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá elalváskor arra,hogy rögtön elaludj. Hagy a dolgot magától alakulni,hadd történjen aminek kell történnie. Úgyis el fog nyomni az álom ha fáradt vagy,de véletlenül se görcsölj rá. Csak feküdj kényelmesen s lazíts gondolkodj számodra kellemes gondolatokon. :)
2014. jan. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tegnap én sem tudom 10 óra felé befeküdtem az agyába mondván iskola lesz holnap és csak forgolódtam forgolódtam aztán kb éjfélkor elaludtam és 4:30-kor felébredtem :)
2014. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!