Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális vagy valami...

Ez normális vagy valami tényleg nagyon nagy baj van velem?

Figyelt kérdés

Pár hete állandóan depressziós hangulatban vagyok, tegnap este is gondolkodtam dolgokon, hogy miután meghalunk, vajon a mennybe kerülünk-e , vagy csak egyszerűen megszűnünk létezni, stb. és rám jött a sírás és hajnali 2-ig pár perces szünetekkel bőgtem. ÉS aludtam vagy 3 órát -.- Szóval rohadt jó volt...

Ma is, amikor reggel mentem iskolába, eszembe jutott a tegnap este és megint sírhatnékom volt, alig bírtam megállni, hogy ne kezdjek el bőgni az aula közepén..

Normális vagyok? 15L


2014. jan. 6. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyakori jelenség kamaszkorban, hogy valakinek érzelmi kitörései vannak, hangulatingadozások, szélsőséges állapotváltakozások stb.


Az is igaz mondjuk , hogy minél stabilabb érzelmi téren valaki, annál jobban tudja kezelni ezeket a dolgokat. Tehát ha ennyire kibuksz és ennyire megviselnek téged hosszútávon ezek az érzelmi dolgok, akkor valószínű, hogy nem vagy kiegyensúlyozott érzelmileg és gondok vannak az életedben, esetleg családi problémák, elhanyagolás a szülők részéről, barátok hiánya, ilyenek.

2014. jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt ez tenyleg igaz ram a szuleim se nagyon foglalkoznak velem..az osztalyban van 3 baratnom plusz kb 2 ember akikkel ndha beszelek par szot szoval sokan vannak korulottem megis egyedul erzem magam...ugy erzem sehova nem illek nem vagyok meno plazap csa nem vagyok muveszlelek...en egyszeruen csak en vagyok. nincsenek hozzam hasonlo emberek es igy senkinek nem tudok beszelni a gondjaimrol mert nem ertik meg...es ez faj, maganyos vagyok.
2014. jan. 7. 00:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Keresd meg ezzel az iskola pszichológusát.
2014. jan. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!