Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline személyiségzavarral...

Borderline személyiségzavarral lehet normális életet élni? Van rá esély, hogy a kezelés maradéktalanul meggyógyít?

Figyelt kérdés
Vagy csak az segít ha életem végéig nyugtatókat, antidepresszánsokat szedek ?

2014. jan. 9. 16:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9%
ja és még azt kívánom neked hogy örökre magányosságra és egyedüllétre legyél kárhoztatva
2014. jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Joola ***** válasza:
100%
9es ne törődj ezzel a kedves, jóindulatú válaszolóval, nekem tetszik a blogod, szerintem nagyon tanulságos egy hús vér embertől olvasni ezeket! a butterfly projektről meg nem tudtam, igen tetszett! szóval keep going, bunkókra szni rá:)
2014. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
# 12: Bár nem nekem írtad, de az első gondolatom az volt, hogy viszont... de felülbíráltam magam, és most arra gondolok, hogy aki ennyire frusztrált, mint te, annak magának is szüksége lenne szakember segítségére. Úgyhogy őszintén sajnállak. Remélem, egyszer te is eljutsz addig, hogy tegyél magadért!
2014. jan. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Bárzsing ***** válasza:
100%
Don't feed the troll! ;-)
2014. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 hosszúhajú ***** válasza:
20 éve vagyok borderline. nagyon lassan nagyon fokozatosan enyhülnek a tünetek, terápia, gyógyszer, szenvedés, kezelés, 30-35 után már egész jól vagyok, de gyógyszer ma is kell. Van egy jó könyv, egy olyan csaj írta, aki több mint 20 éve borderline, abban gyakorlatilag az egész életét, és betegségét leírja. Lévay Anikó: Borderline személyiségzavarom van - a címe. Medicina Könyvkiadó - szerintem tök jó- hiteles!
2014. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!