Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért olyan rossz dolog a...

Miért olyan rossz dolog a vagdosás? Miért akarja mindenki, hogy hagyjam abba? ://

Figyelt kérdés
Hát régebben nagyon mélyen vágtam magam, de most már csak kis karcolásokat csinálok...a karcolásokkal nem is teszek komolyabb kárt magamban, és nem is lesz maradandó helyük! Mégis azt akarják, hogy hagyjam abba...
2014. jan. 14. 18:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én pl. nem mondom, hogy hagyd abba...
2014. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 RhisiartK ***** válasza:
100%
Szerintem is a problémát kellene megoldani. És ha van egy problémád, aminek a megoldása még nagyobb problémát okoz, akkor rossz a megoldás.
2014. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%

En nem akarom hgy abba hagyd. Aki azt akarja, hogy abba hagyd, az azert akarja ezt mert szeret. En nem szeretlek mert nem is ismerlek. Te sem szereted onmagad, mert kulonben nem csinalnad.


Ha megtanulod szeretni onmagad, akkor majd abbahagyod.


Addig meg csinalod, mert:

- gyava vagy szembenezni a problemaval,

- mert buta vagy es azt hiszed, hogy ez jo megoldas,

- mert fiatal vagy es mint olyan valoszinuleg felelotlen,

- mert meg nem jottel ra, hogy az eleted a TE donteseid eredmenye es ha nem tettszik, akkor talan itt az ido uj donteseket hozni?


Ha egyszer felnosz, vagy legalabbis beled koltozik egy kis felelosseg, vagy teszem azt valami csoda folytan elkezded magad megszeretni, akkor majd rajossz, hogy URISTEN MEKKORA BAROM VOLTAM!!!! Es a hegek es a karcolasok ott lesznek OROKRE maradando peldanak, hogy emlekeztessenek arra az idore, amikor h.lye voltal.

2014. jan. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%

5 évig vagdostam magam. 5 évig szenvedett körülöttem mindenki, mert saját magamat veszélyeztettem nagyon nagyon komolyan- föleg pszichésen, de elöfordult hogy fizikailag is.

Elmondjak valamit? Tegnap nagyon bepiáltam. Leittam magam a sárga földig. Részegségemben össze-vissza beszéltem, a többiek pedig nyugtattak, meg mondták hogy ök nagyon szeretnek, és én semmi rosszat nem tettem velük azon kívül, hogy magamat bántom.

Mikor kijózanodtam, akkor rájöttem hogy miket tettem. Nem csak mikor részeg voltam, hanem az elmúlt öt évben.

Változtatok. Járok pszichológushoz, ha problémám van elmondom valakinek, és nem ilyen hülyeségekkel oldom majd meg.

Kérlek te ne juss el ide, mert ez aztán nagyon rossz emlék lesz.

2014. jan. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én már nem vagyok fiatal. Mégis ezt tettem. A hegek örökké megmaradnak, és szégyellem. Te ne tedd!! Nem tudom hány éves vagy, de biztos a fiam/ lányom lehetnél. A családtagoknak szörnyű ezt látni. És nem értik miért történik ez. Az öcsém a baleseti sebészetre akart vinni, amikor ezt látta.....43/N
2014. jan. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!