Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Nem akarok depress...

Mit tegyek? Nem akarok depressziós lenni.

Figyelt kérdés
A főnököm folyamatosan terrorizál és megaláz a munkahelyemen. Ez már kihat az általános közérzetemre és a környezetemre is, és attól félek, hogy az egészségemet is tönkreteszi. Semmiképpen sem hagyhatom ott a munkámat, nekem kell valahogy megoldani saját magamban a dolgot, mert nincs más lehetőségem. Hogy próbáljam meg kezellni? Tul lelkiismeretes vagyok ahhoz, hogy elengedjem a fülem mellett az állandó megjegyzéseit.
2008. dec. 29. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Na ez már kemény dió.

El kellene döntened, hogy az egészéged vagy a munkád a fontosabb. Nehéz dolog a depresszió, jómagam csak egy fél évig voltam benne.

Az biztos, hogy sokat segít, ha szakítasz időt magadra. Keress új hobbit, egy új sportot (pl. a jóga légzéstechnikái kifejezetten nyugtatóak). Tegyél meg mindent, amit a főnököd kér, hogy utána nyugodt legyen a lelkiismereted és a megjegyzéseinek ne lehessenek alapjai.

Kérj támogatást a barátaidtól/párodtól.

Beszélgethetsz velem is.

2009. jan. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is eléggé lelkiismeretes vagyok tudom mit érezhetsz. Szerintem keress új állást, addig még dolgozol, vagy indíts vállalkozást. Semmiképpen ne hagyd magad ebbe a helyzetbe, vagy szólj be a főnöködnek, találj olyan dolgot, amivel te tudod zsarolni. Légy bátor tedd félre a lelkiismeretedet. Tudom, hogy nagyon nehéz, de bátorsággal, flegmasággal, vagánysággal elkerülheted azt, hogy ne nézzenek papucsnak, ne tudjon senki, még a főnök se kihasználni, mígnem azon találod magad, hogy te vagy a főnök.
2009. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!