Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erre a problémára lehet...

Erre a problémára lehet Xanax-ot beszedni? A többi lent.

Figyelt kérdés
Pár napja kezdődött, hogy amikor lefekszem és becsukom a szemem elkezd felmenni a vérnyomásom és feszült leszek esetenként szívritmus zavarok is jelentkeznek. És ez zavar hogy a vérnyomásom felmegy és érzem hogy a szívemmel van probléma. De eddig ilyen fajta problémám nem volt és mindig tudtam aludni 6-8 órákat. Mivel 50-60 kg vagyok és beveszek egy darab 0.25 Xanax-ot vagy egy felet akkor ugye a szívemmel nem lesz gond ugye? Csak elálmosodom és alszok automatikusan? Nem lesznek szívritmus zavaraim meg hasonlók? Elnézést csak jár az agyam. Esetleg írna olyas valaki aki hasonló problémával küszködött? Ja és mielőtt ezt gondolnátok nem, nem akarok öngyilkos lenni csak egy jót aludni.:)

2014. jan. 21. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
De szerintem ne xanaxal sógorom halálakor bevettem de utána kábult voltam
2014. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor Xanax helyett mit javasoltok?
2014. jan. 21. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Vedd be. Xanax az agyban köt le egykét receptort. Hasznalatutasitojat nézd meg mit ír.
2014. jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A bogyó csak elfed, és nem old meg semmit. Kiképzett pszichoterapeuta viszonylag gyorsan rendbe tehet.
2014. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kis mennyiségű Xanax pozitívan befolyásolja a szívműködést. Én szívbeteg vagyok és van ezzel kapcsolatban tapasztalatom. Próbálj meg csak fél szemet bevenni este, ha nem segít, akkor napi kétszer háromszor is beveheted. Addig érdemes szedni, amíg nem leszel jobban. Egyébként én 58 kg vagyok és elég a 1/2 szem.
2014. jan. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi van most az emberekkel, hogy ennyire propagálják azt a sz*rt... Én nem javaslom, hogy minden este bevegyed, csak azt, hogy max akkor ha nagyon nem vagy képes aludni.


Függőséget okoz és hosszú távon nem tesz jót. A szívritmuszavar az egyértelműen valamiféle szorongás, vagy hasonló mentális betegség tünete. Nekem is szokott lenni, de általában akkor, ha sok koffeint iszok meg nap közben...

2014. jan. 23. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sedacur Forte-t ismered?

Én vizsgaidőszakban voltam így, hogy lepihentem, és nekiállt járni az agyam. Mindenen, leszámítva az alvást, és a nyugalmat.

Ez nem szintetikus gyógyszer, és nem kell hozzá vény sem.

Macskagyökér, citromfű, meg még valami van benne, de az is gyógynövény.

Elaludni nagyon jó, én előtte nem aludtam kb semmit, napi talán 3-4 órát, vagy annyit sem, elalvás előtt fél órával kell beszedni. Bevettem, és rá fél órára aludtam is, és egész éjszaka max. akkor keltem fel, mikor mosdóba kellett mennem, vagy száraz volt a levegő, és innom kellett pár korty vizet.

2014. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!