Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyünk? Féltem a barátnőmet

Mit tegyünk? Féltem a barátnőmet

Figyelt kérdés
A barátnőm próbált öngyilkos lenni...Nem merünk szólni a szüleinek,mert félünk,hogy akkor valamit csinálni fog magával.Nagyon szeretem őt és nem szeretném elveszteni!De nagyon úgy vagyok már vele,hogy szólnom kellene tanárnak...Az osztálytársai is észre vették már.A barátnőm volt már pszichiátrián,mert pánikbeteg,de most mi baja lehet?Egyébként mostanában észre veszem rajta,hogy elkezd valamit és nem fejezi be.Midig ha valami nem sikerül neki,akkor elkezd idegeskedni.Mostanában nagyon halkan beszél,sokat dadog,amit soha nm csinált.Néha lefagy egy-egy pillanatban,pl.mikor felhozom,hogy mennyire szeretem,vagy bármi ilyesmi...Nagyon szeretem őt,mégegyszer leírom!Szeretnék neki segíteni,de nem tudom hogyan!

2014. jan. 25. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Nem szed valami gyógyszert??? El kéne kezdeni. Én a Cipralexet ajánlom, szedése közben semmi káros mellékhatása sincs és nem altat. Mániás depresszióra, pánikbetegségre, szorongásokra kíváló gyógyszer.
2014. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Asszem Ataraxot szed.Ha jól tudom.
2014. jan. 25. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:

SEMMILYEN antidepresszánst nem szabad szedni felügyelet nélkül, csak úgy, mert valaki ajánlja. Ez nem véletlen. Az antidepresszánsok egy csoportja, de lehet hogy az összes úgy működik, hogy a szerotonin termelődését az eleve alacsonyról visszaveszi, így serkentve a szervezetet, hogy többet termeljen. Ez így biztos nagyon pongyola megfogalmazás, még az is lehet hogy hibás, de ne kísérletezzetek házilag. Ráadásul ha jól értem nem is felnőttről van szó.

Amit leírtál aggasztóan hangzik, de Te sajnos nem tudod megoldani. Szerintem akkor teszed vele a legjobbat, ha szólsz a szüleinek és rögtön azt is elmondod hogy azért nem szóltál eddig, mert féltél, hogy kárt tesz magában.

2014. jan. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talan el kene menni orvoshoz? Nagyonokos
2014. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!