Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy hihetném el, hogy szereth...

Hogy hihetném el, hogy szerethető vagyok? Nulla az önbizalmam és félek, hogy csak egyre rosszabb lesz így a helyzet. Utálom magam. Közben pedig kifelé határozottnak tudom magam mutatni, de aki ismer, az tudja az ellenkezőjét.

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban is azt hallottam, hogy csak akkor vagyok szerethető, ha mindenben jó vagyok (külső, tanulás, sport, különórák), később az egyetemen is a legjobbnak kellett lennem és a munkahelyemen is maximumot hozni, hogy a szüleim elfogadjanak. Aztán magamhoz is kezdtem így állni, hogy gyűlöltem magam, ha valamit elrontottam. A párkapcsolataimban is már az elején attól félek, hogy úgysem leszek jó neki. Nagyon szeretnék egy olyan társat, aki mellett elhinném, hogy szerethető vagyok, de nem találtam még meg. 30 vagyok és egy csődtömegnek érzem magam, pedig nem nézek ki rosszul, a munkámat szeretem, de úgy érzem, ott is jobban kellene teljesítenem, pedig rajtam kívül mindenki elégedett velem.
2009. dec. 6. 14:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akaratuk ellenére csúsztál be és ürügyet keresnek, hogy hivatalosan is teher lehess. Erről nem tehetsz.
2009. dec. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem. Nagyon akartak és tudom, hogy mindig is nagyon szerettek.
2009. dec. 13. 15:37
 13/15 anonim ***** válasza:

Maximalista vagy,mint én is.A szüleid is veled szemben maximalisták.De álljunk meg,a DIPLOMA nem semmi,ráadásul több is,ha jól olvastam a kommentárokat!Értékeld újra az életedet,ne várj mindig rosszat,és gondolj pozitív dolgokra..na meg hallgass rengeteg vidám zenét,táncolj,érezd jól magad..aztán aludd ki magad..és reggel vidámabban fogsz felébredni..

MI AZ,HOGY A SZÜLEID TÖBBET AKARNAK???EZ A TE ÉLETED,NEM??AKKOR MEG TE IRÁNYÍTS!ÉS HA MÁR AZT GONDOLOD,HOGY NEKED ENNYI ELÉG,AMIT ELÉRTÉL:AKKOR NE ÉRDEKELJEN AZ,HOGY MÁS MIT MOND!CSAK HALLGASD MEG ŐKET,DE NE VEDD ZOKON!!^^

Ez a boldog élet titka..^^

2009. dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Diplomát egy fogyatékos is kapott már, itt olvastam a fórumon.
2009. dec. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
MIért ne kaphatna fogyatékos diplomát? Valószínűleg nem tesitanár léett és az agyával nem volt gond. Egyébként ennek semmi köze a kérdéshez.
2009. dec. 13. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!