Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mirtadepi nevű antidepresszáns...

Mirtadepi nevű antidepresszánst szedett valaki?

Figyelt kérdés
Mirtadepi 30 mg-os gyógyszert kaptam a pszichiáteremtől. Van valakinek valami tapasztalata róla? Féltem, hogy gyógyszert fogok kapni, mert nem akarok évekig függő lenni.
2014. febr. 20. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mirzatent szedtem, ez ugyanaz a hatóanyag. Két hónapig szedtem csak, mert rossz lett a májfunkcióm tőle, de nagyon hamar meggyógyított. Ha sovány vagy, akkor előnyös, mert nagy étvágyat csinál.
2014. febr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe:

http://www.youtube.com/watch?v=xvX4EomUiKg&list=FLCgtomqrM3_..


Jól látod, hogy függővé tesz.

[link]

Mielőbbi gyógyulást!

2014. febr. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Sportoljál az sokkal több hasznát veszed.A mentális egészség megőrzéséhez elengedhetelen!
2014. febr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én ezt a gyógyszert szedem,kb 3 hete. Mellékhatásként hízás várható sajnos. Amúgy a közérzetem nem lett jobb,a családtagjaim szerint nem segített,ugyan olyan ingerült vagyok.
2014. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én ezt szedem 4 éve...milyen tapasztalatra vagy kíváncsi? Jól altat, növeli az étvágyat, kedélyjavító. De mint minden antidepinek, ennek is kell 4-6 hét, mire kifejti a hatását.
2014. febr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja, és nem leszel tőle függő, nekem volt, hogy nem volt épp pénzem kiváltani, simán elvoltam, míg lett rá pénzem.
2014. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A sportot a pszichiáterem szerint most ne erőltessem, max. sétáljak (betegesen lefogytam, szóval igen, nem ártana pár kiló vissza).

Igazából kemény fizikai tüneteim lettek a lelki bajaimtól, elsősorban úgy tűnik, azért írta fel. Nagyon remélem, hogy nem kell sokáig szednem...

2014. febr. 24. 18:02
 8/13 anonim ***** válasza:
Végül használt?
2023. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szia, háát, őszintén megvallom, hogy nem nagyon vettem észre gyökeres változást. Segített valamennyit azért, főleg az alváson (legalábbis viszonylag gyorsan el tudtam aludni tőle). Fél évig szedtem végül, magamtól raktam le szép apránként, meg se kottyant hálisten, most nézem, hogy majd' 10 éves a kérdés, azóta szerencsére nem kellett ilyesmihez folyamodnom :)
2023. nov. 9. 16:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem akarok nagyon indiszkret lenni, de anno szorongásra is jó volt vagy csak depresszió?
2023. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!