Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mirtadepi nevű antidepresszáns...

Mirtadepi nevű antidepresszánst szedett valaki?

Figyelt kérdés
Mirtadepi 30 mg-os gyógyszert kaptam a pszichiáteremtől. Van valakinek valami tapasztalata róla? Féltem, hogy gyógyszert fogok kapni, mert nem akarok évekig függő lenni.
2014. febr. 20. 23:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nekem nem szorongásos jellegű tüneteim voltak annó, bár tény és való, hogy annyira nem voltam harmóniában önmagammal, hogy ebbe a szorongás és és egyéb depresszív tünetek is belefértek. De alapvetően nem a szorongás, hanem életkedv elvesztés, zéró étvágy (koffein meg cukor közben pörgetett, kb. csak azt vettem magamhoz), alvászavar, és szép apránként ezeknek következményeként szédülés, hányinger (hányás) és egyebek miatt döntöttem úgy, hogy szakemberhez fordulok.

Sajnos így ebben tanácsot nem tudok adni, de én nagyon nem szerettem volna ezt szedni, csak akkor már annyira meg voltam ijedve a saját állapotom miatt, hogy kiváltottam és elkezdtem.

2023. nov. 9. 20:22
 12/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm :)
2023. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szívesen, remélem minden rendben lesz :)
2023. nov. 12. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!