Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hormonkezeléssel tényleg...

Hormonkezeléssel tényleg lehet befolyásolni a személyiségem, a viselkedésem változását?

Figyelt kérdés

Ne valami durva dologra gondoljatok. Az utóbbi hónapokban sok pozitív változást eszközöltem az életemen:

-minden nap alszom állandóan 8-9 órát

-edzeni kezdtem

-rendesen eszem, sok húst, zöldséget, egészséges dolgokat


A lényeg, hogy ez a korábbihoz képest komolyan megemelte a tesztoszteronszintemet. Például a mellkasom elkezdett szőrösödni, vagy sokkal gyakrabban kell borotválkoznom is.

A fontosabb, hogy azt vettem észre a viselkedésem sokkal agresszívabb, férfiasabb lett. Eddig inkább álltam közelebb a passzív, béna, tutyi-mutyi, kezdeményezőképtelen leíráshoz, mint a domináns, férfias, magabiztos, önbizalommal teli jelzőkhöz.

Az utóbbi időben viszont sokkal nagyobb a szexuális vágyam és ez már olyanban is lecsapódik, hogy sokat kezdeményezek lányoknál. Régen jó, ha pár havonta egy lánynál kezdeményeztem aki véletlenül az utamba botlott, most pedig hetente minimum 5 lányt meg szoktam szólítani, mert nagyon szeretnék szexelni (is) velük és ezért hajlandó vagyok tenni. Szóval a személyiségem egy jó része teljesen megváltozott, jó irányba.


Szerintem jórészt a tesztoszteron miatt bátorodtam fel ennyire a csajozásban, ezért arra gondoltam hogy valamilyen tesztoszteron injekció-kúrát kezdek, ahol intravénásan is fokozatosan minél több természetes tesztoszteron hormont adok be magamnak, hogy még gyorsabb legyen ez a király fejlődés.

Mit gondolsz?


2014. márc. 1. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem,marmint nem vagyok szakertö,elkezdtel sportolni,egeszsegesen etkezni,kialszod magad,ezaltad csökkentetted a stresszt,ami a boldogsaghormont növeli,talan ez a z oka hpgy jobban erzed magad.A tesztoszteron kurat felejtsd el,nem is tudom ki is adna ilyen terapiat,es akinek nem kell, talan rosszabbit a helyzeten.

[link]

2014. márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kell senkinek ilyen kúrát adni. Lehet venni sok gyógyszertárban, vagy táplálékkiegészítőket árusító testépítő boltokban, webáruházakban tesztoszteron injekciókat. Vagy tudod, ampullákat, amikhez ha veszek külön injekciót, akkor át tudom szívni abba és úgy beadni magamnak.
2014. márc. 1. 10:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Mint irtam nem vagyok szakertö,utanna neztem,igen be lehet szerezni,de gondold at,most milyen jol erzed magad,es mennyit ronthatsz,ennek vannak am mellekhatasai,sajnos magyarul nem talaltam semmit,de mivel erdekel a tema,utannaneztem,forditsd le.

[link]

2014. márc. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én k.vára nem csinálnám. Ne felejtsd el, hogy a tesztoszteron túltengés miatt kezdesz el például kopaszodni is, ráadásul a nagyon agresszív, nagyon macsó, nagyon rámenős férfiak már a legtöbb nőnek nem jönnek be. (Nő vagyok.) Jobb, ha egyensúlyt tartasz, ne ess át a ló másik oldalára.
2014. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem a tesztoszterontól lettél jobban, hanem a életmódváltozástól.

(Mikor nekiálltam gyúrni, nekem is jobb lett az életem és a csajozásban is sikeresebb lettem, pedig nekem nincs, ami termelje a tesztoszteront, mivel nő vagyok.)


Ha elkezdesz tesztoszteront szúrni, akkor

- a golyóid összecsoffadnak, mert úgy döntenek, nekik már nem kell termelni,

- a szervezeted kompenzál, megemeli a mellékvese-kéregben az ösztrogéntermelést, és szép kis csöcseid nőnek,

- elkezdesz szépen kopaszodni,

- olyan szimpatikus kinézetű trollá válsz, mint a Berki Krisztián,

- a lányoknál a sikereid mérséklődni fognak.


Egyszóval testet-lelket romboló hatása lesz, ha belefogsz.

2014. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!