Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen kikészültem a felvéte...

Teljesen kikészültem a felvételi miatt. Hogy felejthetném el végre?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok.Most zárult le a felvételi időszak,a második helyen lévő gimnáziumban biztos helyem van,de az elsőbe szeretnék menni,és nagy valószìnűséggel nem fog összejönni.Azóta sokkal érzékenyebb vagyok,úgy érzem semmi nem jött össze,és elszúrtam az életem.Ok nélkül rámtör a sírás,vagdosom magam,élni sincs kedvem...Nagyon szeretnék bekerülni abba az iskolába,de szinte esélytelen.Mit tegyek,hogy elfogadjam,és elfelejtsem végre ezt az egészet?
2014. márc. 3. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó lenne az idegrendszeredet rendbe hozni. A másik iskolában sem csak szórakozni fogsz bejárni. Ha kevés voltál az elsőhöz, kevés lennél a követelményeihez is. Nem kiborulni kell, hanem elkezdeni majd az iskolát és tanulni .
2014. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mi lenne veled az egyetemen?


Nyolcadikban napi szinten szÄrtam a tanulásra.

Gimiben is. Érettségire összekaptam magam.

Harmadéves egyetemista vagyok.


Ne stresszelj ilyen fäszságokon.

2014. márc. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!