Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnek hogy megszunjon ez?

Mit tehetnek hogy megszunjon ez?

Figyelt kérdés
Ha ideges vagyok nagyon erosen remegek. 14 eves vagyok nincs semmilyen szenvedelybetegsegem, .pl. ma veletlenul kestem orarol 10 pecet es alig tudtam irni a remegestol.az osztalytarsaim mar kesz konyvelest vezetnek.mit tehetnek?

2014. márc. 4. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

hát próbálj úgy hozzáállni a dolgokhoz, hogy ha tudsz rajtuk változtatni változtass, ne idegeskedj, ha meg nem tudsz akkor meg azért nem kell idegeskedni, mert már úgyis mindegy.


ha késtél óráról, hát ez van. legközelebb nem fogsz, gyorsan átgondolod miért késtél, mivel előzhetnéd meg, hogy legközelebb ilyen történjen, és már el is van intézve.

maga a remegés sok mindenkinél az idegesség velejárója, nem hinném hogy tudnál vele mit csinálni.

2014. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:/
2014. márc. 4. 18:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Sportolj napi szinten aktívan, ez segíteni fog.
2014. jún. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!