Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kéne használnom hogy...

Mit kéne használnom hogy mielőbb tönkremenjek? Melyik gyógyszer hat a legjobban? és melyiket tudom legegyszerűbben beszerezni?

Figyelt kérdés
A történetem tömören.24 éves vagyok egy tök normális srác.elvesztettem anyukámat 4 éve. apukámmal rossza viszony . elkéne költöznöm de nincsen munkám se semmim. nagyon keményen szerencsejatek függő vagyok naponta 5-10ezreket játszottam el a mai napig! sokszor mondtam már hogy abbahagyom,de nem tudom. úgy döntöttem gyógyszer függő leszek,reggel amint felkelek beveszek egy csomót és fekszek a szobába estig.mert amúgy is ezt teszem,na jó néha elmegyek edzésre de kb ennyi. tippmix.rulett. evés alvás néha foci .semmi munkát nem találok és le is sz.rom már. egyszerűen csak meg akarok szabadulni a lelki fájdalmaktól.pénztelenség.függőség stb. a gyógyszer olcsóbb és lehet elaltat egész napra. nem fog érdekelni ha apám basztat,minden nap. na találtál melót? na na?? majd ha találok szólok,nem érti meg.semmit sem sejt róla hogy mennyire padlón vagyok legbelül.egy kivülről mosolygós normális srác legbelül egy fertő...600 ezer ft adósággal..mit tennétek a helyembe? dokival nem akarok irogatni semmi gyógyszert.értelmes válaszokat köszi
2014. márc. 5. 22:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó, de egy addiktológiát tényleg látogass meg!! Kapsz egy kedves, segítőkész pszihológust + addiktológust, kötelezettségektől mentes ellátást fogsz kapni! Rengeteget tudnak segíteni, tapasztalat! Ezen kívül én lehet elmennék egy anonim narkós csoportba is, rengeteg inspirációt tudnak nyújtani!


Így tovább egyébként, az egyetlen mód a változásra, ha a teljes életmódod megváltoztatod.

2014. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!