Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A homoszexualitásból ki lehet...

A homoszexualitásból ki lehet gyógyúlni? Ha van olyan srác, aki "megygyúgyúlt" adna nekem tanácsokat, hogy mit hogyan csináljak annak érdekében hogy változzak?

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 16:56
1 2
 11/19 anonim válasza:
79%

Valaki erolteti rad ezt a valtozz meg temat?

Szuleid tudjak? elfogadnak?

Szerintem nem kell neked megvaltozni. A homoszexualitas nem betegseg, csak talalnod kell egy tarsat akivel onmagad lehetsz es szeretitek egymast. :)

2014. márc. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
ajjaj szegény embere :/ én is átestem ezen a korszakon. aztán sikerült magamat elfogadnom.
2014. márc. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%

Elvi lehetőség van rá, gyakorlatban viszont nem szokott sikerülni.

Szerencsére ma már mindenki azzal szeretkezhet akivel neki jól esik.

2014. márc. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 MrPifta ***** válasza:
83%

"ma már mindenki azzal szeretkezhet akivel neki jól esik."


Ez rendben van, de az élet nem csak a szexről szól. Én sem azért vagyok meleg, mert férfiakkal szeretek szexelni, hanem mert van egy férfi, akinek a boldogságáért igyekszek a lehető legtöbbet megtenni.

2014. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 ftf1983 ***** válasza:
83%
Nem lehet meggyógyulni, mert nem betegség! Ne akarj megváltozni, küzdeni ellene. Fogadd el és élj teljes boldog életet!
2014. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 My Conserve ***** válasza:
79%

Szia!


A homoszexualitásból nem lehet kigyógyulni, de fontos, hogy be tudd lőni, te valóban homoszexuális vagy-e. Ebben tudunk segíteni, ha leírod, mi érdekel.

2014. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
90%

Te nem vagy beteg,a társadalom az!

Elvárják tőled,hogy olyan dolgon változtass,amin a mai tudomány nem tud.Ehhez még nagyon gyerekcipőben jár a tudomány.De ha meg is tudnák változtatni akkor sem lenne joguk hozzá.Amúgy meg mindig újratermelődik.Szóval értelmetlen.Majd ha idősebb leszel,elfogadod magad.

Ha nem fogad el a környezeted,akkor meg kell szakítani velük minden kapcsolatot.

2014. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
86%
a "gyógyult homoszexuális" azt jelenti, hogy biszexuális volt valójában. vagy csak elnyomja a vágyait, de attól még nem lesz hetero.
2014. márc. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
72%

Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. Ne akarj megváltozni, mert nem lesz jó vége. Ha elnyomod magadban, és semmi lehetőséget sem adsz magadnak arra, hogy önmagad legyél, akkor ez később kegyetlenül vissza fog ütni, és boldogtalan, besavanyodott, világfájdalmas ember leszel.


A homoszexualitást csak az erősen vallásosak sorolják a betegségek vagy bűnök közé. Azok a videók, amik arról szólnak, hogy "van kiút belőle..." stb stb mind tömény hülyeségek. Az, aki a fiúkat szereti, majd később a lányokat, az NEM "gyógyult homoszexuális", hanem szimplán biszexuális. A kettő teljesen más. A homoszexualitás NEM betegség, hogy abból "kigyógyulni lehet".

Attól, mert homoszexuális vagy, nem vagy senkinél sem alacsonyabb, sem kevesebb, ugyan olyan értékes ember vagy, mint bárki más. :)

2014. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!