Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ez a reakció?

Normális ez a reakció?

Figyelt kérdés
Pár napja megláttam néhány volt kollégám tavalyról, akiket eléggé bírtam, ám mégse vitt rá a lélek, hogy szóljak hozzájuk. Csak a szerencsén múlott, hogy nem futottunk össze, méterek választottak csak el minket, talán észre se vettek. Úgy éreztem hogy ott helyben végem van. Vajon normális az ilyen méretű elidegenedés 7 hónap alatt? Mintha sosem ismertem volna őket, pedig nem ezt érdemelnék.
2014. márc. 13. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi probléma nincs,ez így természetes.Most minek kéne odamenni?Mit kérdeznél 7 hónap után?

Lehet,hogy minden más lett azóta az életükben,úgy meg gyakorlatilag felesleges kérdezni.

2014. márc. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, meg ők siettek is. Ezen a héten viszont újabb kellemetlenségem támadt: az akkori főnököm láttam meg, én baseball-sapkában és napszemüvegben ültem tőle pár méterre, talán nem ismert fel legalábbis nem szólt hozzám. Azt hittem megbolondulok. Neki sem akartam volna magyarázkodni, hogy miért nem mentem vissza oda dolgozni. Reggelenként rendszeresen látom őt, de akkor simán elkerülhető a találkozás.
2014. márc. 30. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezekre a dolgokra ne figyelj oda:)
2014. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezen a héten újabb volt kollégákat láttam közelről, mindketten felém bicajoztak 2 nap külöbséggel, de rajtam volt a napszemcsi meg sapka. Nagyon kísért a múlt. :))
2014. ápr. 2. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!