Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet leküzdeni az...

Hogyan lehet leküzdeni az állandó elégedetlenséget, amikor soha nem vagy elég jó magadnak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 11:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

van amikor már az ember nem tud előbbre jutni magától, ha annyi rossz dolgon ment át


a pszichológia és pszichiátria kb. olyan szinten van még, mint Hippocrates korában az orvostudomány

2014. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Tudod, mikor én ilyenben szoktam lenni, akkor azt mondom magamnak, hogy ásd meg már akkor a sírod, és feküdj bele, ha nem jó semmi. Na ez azért szokott használni. :)
2014. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 patpet válasza:
Én is átéltem már nagyon sok mindent(sajnos gyermekkoromban inkább rosszat).Nem tudom hány éves vagy, de el kell határoznod magadban(minden a fejben dől el), hogy talpra állsz!Nézz körül a mennyi beteg, sérült, fogyatékos él! És adj hálát, hogy TE NEM VAGY AZ.A pohár mindig félig tele van!! Csak optimistán! Tudom közhelynek hangzik de IGAZ!!
2014. márc. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 vaszily katalin ***** válasza:
Hm enek inkabb örulj mert én meg szinte semihez s senkihez nem tudok ragadzkodni.ha az énszuleimel éltél volna akor lehet te se ragazjodnal.mert sarokba dugtak.te hulye vagy,meg nem azt a ruhat ved fel meg az anyam irigy volt ram mert mert volt egy rokon ki intapolt.bar mit csinaltam csak roszvolt,ha igent montam azért kaptam ki ha nemet azért.s parom is probalkozot aszony verve jot.de viszaütötem.lényeg ha nics ki együt megoldani.dzihologus.e tőrténet altal még mindig bizakodo.de makacs,s akkatatos snyilt letem.ja az irasért bocsi telcsiröl nehéz.sok sikert.és. a joga? :)
2014. márc. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!