Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek az ongyilkossagi...

Mit tegyek az ongyilkossagi vagy ellen?

Figyelt kérdés
Tulvagyok egy nagyon igazsagtalan es kegyetlen szakitason de mar majdnem negyed eve nem vagyok tul rajta.Mit tegyek h elmuljon?Probaltam csajozni de nem kelti fel egy lany se az erdeklodesem,a haverok nem tudnk feldobni csak max par masodpercre.

2014. márc. 16. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, nekem az idő segített. Egy ideig nagyon rossz volt, aztán egyik reggel már nem gondoltam annyit rá, mára pedig már egyáltalán nem izgat.
2014. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs idegem varni.A bosszu jo?
2014. márc. 16. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:

"Nincs idegem varni.A bosszu jo?"


Ez a helyzettől függ.. de nem, nem hiszem.

2014. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ugy beszelt velem mint egy kutyaval ugy h semmit sem artottam neki soha.Ez jo ok?
2014. márc. 16. 17:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!A bosszú nem vezet sehova.Dolgozz magadon,edzzél

legyél lazább! Pár hónap,és minden ujjadra jut egy csaj.

Válogathatsz közöttük,de egyet ne felejts el.Soha ne hitegess

senkit,mert nem kell sebeket okozni senkinek sem.

2014. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Edzek,de ettol meg nem erzem magam jobban.A halal annyira csabito es egyszeru megoldas lenne :/
2014. márc. 16. 18:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sosem akartam megölni magam, de az elmúlt egy évem iszonyatosan pocsék volt hasonló okok miatt. Megfordult a fejemben az öngyilkosság, de mindig arra gondoltam, hogy ennél én erősebb vagyok. Pont. Ezért még csak nem is ártottam magamnak fizikailag. Mindenesetre szerintem menj el egy pszichológushoz, ha magadtól nem tudsz jobban lenni. És valakivel beszéld meg ezt, mert az is segít. Ha nincs senki, nekem írhatsz nyugodtan.
2014. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Feladatot fogsz kapni rövid idõn belül.

Ezt csak TE tudod megoldani.

2014. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Feladatot? :))
2014. márc. 17. 19:45
 10/10 anonim válasza:
Nem tudom, hogy mit érzel. Nem tudom, hogy ilyenkor mit kellene mondani. De ne legyél öngyilkos. Egyszer biztos jobb lesz. De ha mos megölöd magad, attól mi változik? Szerintem semmi pozitív dolog nem lesz. Tegyük fel, ha a lelked tovább él akkor tovább gyötör a dolog, de ha nem akkor szó szerint vége mindennek. Viszont a hátra maradt emberek, barátaid, családtagjaid fogják megsínylődni és lehet, hogy a lány aki miatt tetted csak megrándítja a vállát egy halk "kit érdekel" közben. Ezért pedig szerintem nem érné meg.
2014. márc. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!