Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom elviselni más...

Nem bírom elviselni más emberek közelségét. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Nagyon zárkózott személyiség vagyok. 22 éves lány vagyok és 5 éve szingli. Úgy érzem mikor együtt vagyok valakivel sokkal többször vagyok letört és szomorú, mint mikor nincs senkim. Nem szeretek csókolózni, nem szeretek huzamosabb ideig együtt lenni valakivel, képtelen vagyok bárkivel is együtt aludni.. Nagy szükségem van a magányra. Mitől lehet ez? Attól félek sose lesz normális emberi vagy szerelmi kapcsolatom.
2014. márc. 27. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Én hajnalban kelek, hogy legalább pár órát egyedül lehessek.
2014. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel baj, nem mindenki társasági, ahogy én sem. Van barátnőm, de sokszor szeretek egyedül lenni, sőt.



Esetleg ért korábban nagyobb sérelem, komoly csalódás mások miatt? Vagy követtél el valamit, amitől szégyelled magad és nem tudsz ellazulni más mellett?

2014. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Akár én is írhattam volna.

Csakhogy már nem lehetek egyedül mindig akar valaki beszélni velem és azt hallgatom,hogy nekik milyen fanasztikus az élete.Én meg nem tudok és nem is akarok semmit sem mondani.

Nem lehet,hogy neked is ez a bajod?Nem szereted te se ha mások mondogatják a magukét?

Remélem,hogy azért van aminek tudsz örülni és talán lesz kapcsolatod.De ha nem szeretnél kapcsolatot akkor szerintem ne erőltesd.Még akkor se,ha mások mondogatják,mert akkor csak azért akarsz kapcsolatot,mert ráderöltetik.

2014. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sajnos mindig is ilyen voltam. :/

Ha másokkal beszélgetek sokszor csak sajnálatot érzek, mert a tökéletes élet nekem csak az amit én el szeretnék érni.. Abban igazad van, hogy nagy rajtam a nyomás, mert mindig kérdezgetnek hogy van-e valakim.

Köszönöm a válaszotokat! :)

2014. márc. 27. 19:25
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne izguljál, az ilyen emberekből lesznek a jó remeték. Szépen el vannak magukban. Sőt, jól elvannak magukban is.
2014. márc. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem akarok az lenni...
2014. márc. 27. 21:22
 7/12 anonim ***** válasza:

Én sem szeretnék ilyen lenni.Sajnos senkitől nem kapok még segítséget sem.Vagy ha mégis akkor csak árnyékként csoszoghatok a tesóm barátnői mögött.Tanácsokat csak piszmogva ejtenek amik valószínűleg tréfának szánnak.

Minden esetre próbáld felvidítani magadat,mert csak akkor közelednek mások felé.Egyél mindennap csokit,csilis és gyömbéres dolgokat,nézz vicces videókat,filmeket.

Csak az a gond,hogy vannak olyanok is akik elakarják venni a kedvedet-erre vigyázz és ne törődj vele.

Ha azt akarod,hogy közeledjenek feléd ne lássák rajtad,hogy szomorú vagy,tényleg mosolyognod kell,tegyél meg mindent,hogy jól érezd magad.

2014. márc. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de te is fogadd meg a saját tanácsod! :)
2014. márc. 28. 14:45
 9/12 anonim ***** válasza:

A saját tanácsaimat úgyahogy betartom...De nagyon nehéz.Nem tudom,hogy a te közeledben milyen emberek vannak,de sajnos az én környezetemben nagyképű libák vannak.Mellettük ott vannak a szerények,a jó fejek,de ragaszkodnak az elképzelt ranghelyükre ami igazából az úgyn "csicska".

Nehéz megértetni velük,hogy nem a híres lányok legjobb barátnői ők.Szóval én már itt küszködök.

Remélem te nem fogsz.Könnyebben is mehetnek a dolgok,ha mások nem lennének ilyen gőgösek.

Neked is ki kell alakítanod egy "tanács listát",mert mások tanácsaira nem mindíg hagyatkozhat az ember.

Szóval nem kell megfogadnod a tanácsaimat,csak rágódni rajtuk.

2014. márc. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elsősorban én a párkapcsolatra gondoltam, de úgy látom neked se könnyű. Milyen közegre gondolsz? Sulis vagy még? Tudom, hogy nem könnyű egy ilyen közegbe beilleszkedni, általában én is mindig kirekesztett voltam vagy inkább én rekesztettem ki saját magam, de ha nem jössz ki ezekkel az emberekkel akkor nem kell erőltetni. Sose játszd meg magad mások kedvéért! Ha nem fogadnak el önmagadért, akkor hagyd őket a p.csába! Szerintem teljesen felesleges a talpnyalókat terelgetni, úgyse veszik észre magukat..
2014. márc. 29. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!