Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdosas, cigivel egetes. Ki...

Vagdosas, cigivel egetes. Ki miert csinalja vagy csinalta?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt kiadom a dühöm vele, másrészt figyelemfelkeltés, bár senki nem tudja, senki nem látja még.
2014. ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Arnold901005 ***** válasza:
Nálam a cigi nem játszik, de a karcolás igen. Régebben elítéltem, nem értettem meg. De sajnos odáig süllyedtem, hogy én is ezt teszem magammal néha és az oka az, hogy időnként annyira nem bírom elviselni a lelki kínokat, hogy kell valami, ami fizikailag fáj, mert akkor az "elfedi" a lelkit. Igazából semmi értelme, mert aztán már nem fáj és megint a lelki kerül középpontba. Nem vagyok büszke erre, nem is gyakran csinálom szerencsére, csak ha nagyon elborul az agyam.
2014. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rólam már tudják (3 évig tudtam titkolni...), de nem érdekel. Nekem ez egy problémamegoldó, konfliktuskezelö ezköz, nagyon jól funkcionál.

Mindenki tudja de senki sem látja, örizzük meg a formalitást.

2014. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyan azt mondanám mint az elöttem lévők. Viszont úgy gondolom ez több "csoportra" oszlik van az a része aki hű de menő akar lenni és azt mongya ő aztán emos (igen ez egy nagyon rosszúl kitalált szó mindegy jobbat nem tudok) aztán van az aki mint az elöbb is megemlített lelki sebeit akarja elfedni kisebb karcolásokal amik nem fájdalmasak de mégis valamennyire segítenek van még az a része akit igazából erre "nevelnek" értsd: nem foglalkoznak vele, nem lehet öröme az életben ezért vágja meg magát mert úgy érezheti neki ezt meg kell tenni, valaki örűl ha ezt megteszi. Ezt még úgy is fogalmazhattam volna hogy "ezt valja/választja életcéljának" . Biztosan van még sok most nem sorolnám fel az összeset de viszont a legesleg undorítobb gusztustalan dolgot méh azér ide sorolnám. Ezt úgy értem hogy van az az embertelen csoport aki erre izgúl fel szexuálisan. Itt arra gondolok mikor megvereteik magukat korbácsal stb..erről az utolsórol igazából mást nem tudnák mondani mert mivel erkölcstelennek tartom ezért egyértelmüen nem ilyen cikkek olvasásával telik napom.A lényeg hogy remélem segítettem a kérdezőnek és annak is akit még szintén érdekelt!
2014. ápr. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!