Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » PÁNIKBETEGSÉG! Van itt gyógyúl...

PÁNIKBETEGSÉG! Van itt gyógyúlt pánikbeteg? Elmesélné a gyógyulása történetét?

Figyelt kérdés

#pánik #pánikbetegség #pánik szondróma
2014. ápr. 4. 13:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, én meggyógyultam. Elég könnyen ment. Ha valaki kéri elmondom hogyan.
2014. ápr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 SzaboAronhun válasza:
Én kb 7 éve küzdök vele, de mostmár jobb. Mindenféle képpen segít ha biztonság vesz körbe. Másik ami nagyon sokat segít az a Yoga volt amit még anno egy Pszichológus ajánlott nekem. Nem hittem de tényleg segít. Mindent kipróbáltam, antidepi, antibaby, xanax. De ezek csak csillapítják nem megoldják a próblémát. A legjobb ha összeszeded magad, és célokat keresel amit meg is tudsz valósítani. Ha a Jóga érdekel ide járok itt nagyon odafigyelnek rám, [link] sokat segítenek.
2014. ápr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

nekem 5 éve vannak ilyen panaszaim. 1 éve édesanyám agyvérzést kapott 2 hetet feküdt az intenzíven. ez csak olaj volt tűzre.. Utána meghalt édesapám én találtam rá és én élesztettem újra míg ki nem értek mentők de már hiába...Utána szerelmm elagyott kivel 3 évig voltam. Után öszejötem egy másik lányal. Amikor kezdtem megszeretni ő is elagyott.

Mindez 1 év alatt szóval szépen öszejött....

2014. ápr. 25. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!