Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudok Noopept-et,...

Honnan tudok Noopept-et, esetleg egyéb hasonlót szerezni? (Programozói munkát végzek)

Figyelt kérdés

Amiket még keresek: Piracetam, Modafinil, Sulbutamine.

Magyarországon honnan tudok ilyen nootropikumokat szerezni?



2014. ápr. 20. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

Ha ilyeneket kell szedned, az már régen rossz.

Inkább iktass be magadnak pihenést, táplálkozz egészségesen, fogyassz vitamint. De főleg iktass be magadnak pihenést. Én magam is programozó vagyok, és pontosan tudom, hogy ki képes égetni az embert, de ha gyógyikat szedsz, az nem fog segíteni.

Az említettek receptköteles gyógyszerekben vannak jelen.

2014. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez mind jelen van (Vitaminok, pihenést nem tudom mindig biztostani, de ha igen, akkor is aluszékony vagyok)

Edzést is végzek, ami mellé a vitamin-,fehérjekiegésztés alap.

2014. ápr. 20. 16:05
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam mint te és pszichiáter írt fel nekem antidepresszánst serkentő típusút ami lényegesen megkönnyítette a tanulásomat. Szerintem nem nootropikumra van szükséged neked hanem stimuláns szerre (ritalin vagy atomexetin van csak forgalomban hazánkban és ADHD-ra írják fel)


Antidepresszánsok közül ami pörget az a tianeptin, bupropion (ezt szedem a dopamin és noradrenalin rendszerre hat), dezipramin (triciklikus antidep.), amitryptylin (triciklikus antidepreszáns), enyhén még jó a duloxetin (szerotonin-noradrenalin visszavétel. gátló) csak sok a mellékhatása



Remélem tudtam segíteni :)

2014. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Elmész pszichiáterhez elmondod a panaszaidat és hogy a munkádhoz szükséged van valamilyen szerre ami segít mert túlságosan gyengén végzed a feladataidat, és panaszaidat felsorolod. Tuti felír valamilyen szert. Nootropikumot nem fog felírni neked mert azt csak vén trottyoknak írják alzheimereseknek és egyéb szellemileg leépült egyéneknek. Egyébként honnan szerezted ezeket a gyógyszerneveket h. modafinil, szulbutamin stb?
2014. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ebay. Nekem a Noopept nem valt be pedig elmeletileg sokkal erosebb mint a Piracetam. Utobbi viszont nagyon is!
2014. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó, nem azért, de az is lehet, hogy amfetamint szedsz, csak nem tudsz róla. SOHA, SOHA,SOHA ne rendelj gyógyszert internetről!!
2014. ápr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok hulye, amfetamint azt eszre vennem :D
2014. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
De, tökhülye vagy, ha ismeretlen eredetű és ellenőrizetlen gyógyszert veszel az ebay-ről, és be is teszed a szádba. De te tudod :)
2014. ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
UK-ban recept nelkul, legalisan vasarolhato, teny hogy az ebay nem feltelen megbizhato de amfetamint biztos nem fogsz venni ott
2014. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én is jobbakat olvasok a piracetamról, most hogy jobban utánanéztem. Utolsó válaszoló, te honnét szereztél?

Esetleg linket tudsz küldeni privátban? :D

2014. ápr. 21. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!