Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha szakemberhez kéne mennetek...

Ha szakemberhez kéne mennetek de egyátalán nincs rá pénzetek és nem is tudtok szerezni ti mit tennétek, hogyan oldánátok meg hogy rendszeresen járhassatok szakemberhez? Viccek beszólások nem érdekelnek!

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Miért kellene fizetni érte?

Ha valaki egészségügyileg szakember segítségére szorul, akkor elmegy a háziorvoshoz, aki ad beutalót szakemberhez és TB által el lesz látva.

2014. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha meg olyan problémád van, amit a TB nem old meg (pl hosszú pszichoterápiára lenne szükséged), akkor... sehogy nem tudod megoldani. Esetleg befekhetsz pár hónapra valahova, de attól se várj sokat.
2014. jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak TB-alapú kezelések is.

De ha olyan a helyzet, hogy önmagad vagy gátja a pénzszerzésnek, akkor a terápia ezen is tud segíteni, tehát érdemes belekezdeni, és menet közben előtermelődik a rávaló is. (Én pl. így tettem, kölcsönből vágtam bele a terápiába, ami csak az első hónapot fedezte, de időközben képes voltam újra dolgozni, pénzt keresni és észrevettem a pénzszerzési lehetőségeket is. Nem állítom, hogy nem voltak megtorpanások... voltak. De alapvetően nekem az egyik fő problémám a munkaképtelenség volt, így persze, hogy nem volt pénzem sem, és mivel a terápia ezekre a problémákra megoldásokat nyújt, így megoldódik menet közben a dolog.)

2014. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

pontos részleteket nem írtál, de tényleg a TB által megtérített szolgáltatást tudsz igénybe venni!

Kívánom h ne kelljen hosszú távon járnod!

2014. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!