Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bulímián ez segít?

Bulímián ez segít?

Figyelt kérdés
Szóval már 2 éve bulímiás vagyok és ha eszek mindig elkattan az agyam, hogy á annyit ettem ezt már úgyis kihányom és akkor bezabálok(na jó ezt csak az értheti aki átélte már). Szóval mostanság ilyen zabálások után nem hányok és meg fogom tudni tanulni hogy ne zabáljak be mert nem fogok hányni? Van aki gyógyult már meg így?

2014. ápr. 20. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebből csak pszichológus és pszichiáter segítségével lehet kigyógyulni. Azonban ha egy kicsit spirituálisabb szemléletű vagy ajánlom keress fel természetgyógyászt ő is hasznos tanácsokkal tud ellátni szerintem :))
2014. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már én sem hányok, csak zabálok. :/ Ünnepekkor még nehezebb, ma szerintem legalább 5000 kalóriát bevittem. Megettem egy fél csokis kalácsot, jó nagyot, egy nagy tányér sütit, francia salátát, fasírtot, rántott húst, kenyeret, levest, tojást, padlizsánkrémes pirítóst és 2 nyuszicsokit és még bírnék enni. Elmentem fél órára bicajozni, hogy kevésbé legyen bűntudatom, de szerintem semmit nem ér. Egyébként én is így kezdtem és sokáig meg bírom állni, hogy ne zabáljak be, de még mindig sokszor elborulok én is.
2014. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tegnap én is bevittem a fene tudja mennyi kalóriát aztán csak feküdtem itthon. :D Sportolj. Bármit, ami elvonja a figyelmed az agyfas* dolgokról. Az ember erőkifejtésre született, mint a többi élőlény. Feszítsd meg magad, de ne a tudatod, csak a tested.
2014. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!