Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Citromfű és orbáncfű tea, ér...

Citromfű és orbáncfű tea, ér valamit ha mindkettőt iszom? Mikor és mennyit igyak? Szociális fóbiám van, ha kicsit enyhít már az is jó.

Figyelt kérdés

Kérlek, ha nektek segített írjátok le. Fontos nagyon.

Mennyit igyak, hány filtert naponta, mindegye hogy melyik napszakban?


Igyekszem erős maradni, hátha a teák segítenek valamit, mert nagyon össze vagyok törve... :')


Vagy bármi más vénynélküli valami van szorongásra, írjátok le!!!


Szép napot! :)



2014. ápr. 28. 11:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

egyelőre kipróbálom, hogy hat-e valamit a cickafark és a citromfű tea rendszeres ivása.

az orbáncfűnek annyira kellemetlen íze van, hogy képtelen vagyok meginni.

de lehet nem ártana azt is..

lehet egyszerre három félét inni, ugye?:o

2014. máj. 1. 10:44
 12/15 anonim ***** válasza:
A citromfű és az orbáncfűteát biztosan lehet, sőt erősítik egymás hatásait. A cickafarkot nem tudom. Ha teaként nem finom az orbáncfű, kapszula formában nem gondolkodtál rajta?
2014. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
ismertem egy hozzád hasonló lányt, ő viszont túl barátságos is volt, legalábbis velem szembe, és ha valami jót tettem neki 50szer köszönte meg...egy alkalommal elvittem diszkóba, és úgy megvolt ijedve hogy ilyet nem láttam még...aztán odajött két helyes pasi...a leghelyesebbek a diszkóba:))és bepánikolt...én amig kikértem az italt addig ő elszaladt haza...Nem haragudtam meg rá.Ritka rendes lány volt, és láttam azt hogy valami nincs rendbe vele.Zavarosan beszélgetett...Ha magyarázott valamit, és olyan dolog volt, felment a vérnyomása, felmérgelödött és perelt mintha én lennék a hibás...Aztán amikor magához tért megint megköszönte százszor hogy meghallgattam és hogy ilyen rendes lányt mint én még nem látott stb...de ezek a dolgok sajnos engem zavartak, és éreztem azt a negativ erőt amit minden alkalommal átadott nekem...és megszakitottam vele a kapcsolatom...örökre. Ha úgy érzed hogy bármilyen problémád van, fáj valahol de nem tudsz választ adni hogy hol, akkor nagyon jót tesz ha egy nyugodt környezetbe, egyedül,kiülsz a levegőre, hátra dölsz és nem gondolsz a problémáidra, csak arra koncentrálsz hogy érezd jól magad, és csak az a pillanat számit, semmi más.És még egy dolog...nem is kell tudj barátkozni:) Megteszi más helyetted...neked csak az a dolgod hogy végighallgasd a másikat és légy korrekt...Az emberek többsége úgy bánik veled ahogy te bánsz velük.
2014. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%

Én használtam egy időszakban mindkettőt. Én is nagyon szorongtam, így először csak citromfűvet ittam annak úgy nem voltak látható jelei, inkább én nyugodtam meg, hogy tettem valamit magamért. Mikor rosszabbul kezdtem aludni akkor kezdtem el az orbáncfüvet mellé esténként 1 bögrével, kb. 6 hétig szabad inni egyhuzamba. Azt végül abbahagytam miután letelt az idő, és szépen lassan nekem nyugtató kellett. :( Amit azóta is szedek. Persze a citromfüvet néha még most is használom.

A lényeg, hogy csodát ne várj tőlük.

2014. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nem sokat érnek ezek a teák, legalábbis nálam. Én egyszer fogtam és 2 bögre vízbe 4 púpos evőkanál teafüvet raktam.

Olyan keserű volt hogy csak cukorral és citromlével tudtam meginni, és ezt azt hiszem hatott egy kicsit. Nem sokat, kicsit.

2016. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!