Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Hogyan dolgozzam fel, hogy felpofoztam a barátnőm? (Huszas fiú)

Figyelt kérdés

Szégyellem és borzasztóan félek hogy magamra nyomom a bélyeget örökre, hogy egy gyenge, párkapcsolatra nem méltó ember vagyok.

Rajta kaptam őt most hajnalban miközben megcsal és amikor kijött a helyszínről akkor nagy megértés helyett (amit elvárt) kapott tőlem három pofont.

Megértem ha valaki segítség helyett nekem támad itt, de higgyétek el mélységesen elítélem és én sem értem miért voltam képes ilyenre életemben először és utoljára.



2014. ápr. 29. 06:55
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj, de ilyen helyzetben igenis megérthető ez ilyen, pedig én is rettentően elítélem a nők verését.
2014. ápr. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Egy pofon még hagyján egy ilyen helyzetben, de három pofon már verés. Én nem gondolom, hogy bármi megmagyarázhat egy verést. Szerintem pszichológus taníthat neked stresszkezelő technikákat, amivel ezt legközelebb (ne legyen legközelebb...) el tudod kerülni.
2014. ápr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Kérj bocsánatot, és (emelt fővel!) azonnal rúgd ki. A pofonokat nagyon is megérdemelte - te nem érdemled meg, hogy emiatt fölös és túlzott bűntudatod legyen.


Tudod, ha egy ember addig húzza a másikat, amíg az elkeseredésében olyan tesz vagy mond, ami nem vág össze az alapkarakterével, akkor azt szoktuk mondani, hogy kihozta belőle a másik az állatot. Ilyenkor nagyon ritkán az a hibás, aki kifordult önmagából, sokal inkább az, aki addig taposta-nyomta, amíg a másik fél kifordult önmagából. Csakhogy mindig az LÁTSZIK a felszínen (mások szemében) hibásnak, aki ordít, aki üt, aki ver, aki kifordul önmagából - tudják jól ezt azok az aljas emberek, akik mindig erre játszanak.


Téged ez nő nem érdemel meg.


Ha tényleg komoly gondot okoz neked ez az egész, akkor menj el szakemberhez! Akkor ott mélyebb okok vannak - egyik, hogy miért választasz szajhoid nőket magadnak, a másik pl. hogy miért ütsz.

2014. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
78%
üdv a klubban!
2014. ápr. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
három pofon? hát ez elég gáz... menj el pár przsichológiai órára..beszélj a pszichológussal.. később ebből nagyobb bajod is lehet.. de ne bánkódj megtörtént hát ezvan
2014. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Ami megtörtént, megtörtént. Nézz szembe vele, kérj tőle bocsánatot, aztán szakíts vele.
2014. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Mit olvasok itt? Kérjen bocsánatot és három pofon akkora baj? Szerintem tökéletesen reagált és nagyon is megérdemelte a most már valószínűleg exbarátnője azt a hatalmas verést...


Őszintén szólva én már bánom, hogy nem viselkedtem hasonlóan. Hidd el, hogy nincs semmi probléma veled és nagyon jól tetted. Talán a következő barátját jobban meg fogja becsülni.


Egy férfi legyen férfi.

2014. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Három pofon már azt jelzi, hogy nem tud uralkodni az agresszióján. Egy pofont megértek, hirtelen felindulásból, egy ilyen helyzetben. De hármat nem. Mi lesz akkor, ha a gyerek egy hónapig nem hajlandó abbahagyni a bőgést? Mi lesz akkor, ha a gyerek napokon keresztül az idegein táncol? Annak is ad hármat, mert kihozta belőle az állatot?


Én nem vetem meg a kérdezőt, csak rá akarok mutatni, hogy az agressziót uralni KELL tudni. Ezért vagyunk emberek és nem állatok. Ebben pszichológus aránylag könnyen segíthet, ahogyan a másodikban is írtam.

2014. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

# 8:

Szerintem meg ez pont azt jelzi, hogy tud uralkodni magán. Ha ököllel verte volna be az orrát... na az már más lett volna.


Ennyi erővel a lány sem volt képes magán uralkodni... azért vagyunk emberek hogy...

2014. ápr. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!