Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS hogy tartsam vissza a...

SOS hogy tartsam vissza a sírást? (13/L)

Figyelt kérdés
Az iskolában minden órán sírok..(ha valakit érdekel, hogy miért, leírom privátban) Igazából nem csak minden órán, hanem szünetekben is. Tanárok soha nem veszik észre, csak az osztálytársaim. Szünetekben pedig a mosdóban bújkálok a kérdések elől... Van, aki meg akar vígasztalni, van, aki kinevet/leszól/megaláz. Amikor sírok, próbálok arra gondolni, hogy nyugi más sem szokott sírni és hogy már csak pár hét van a suliból, de a szomorú gondolataim felülkerekednek ..:"( Valaki könyörgöm segítsen.:((
2014. máj. 5. 20:49
 1/4 anonim válasza:
Szia, megpróbálok segíteni ha kifejted nekem a sírásod okát !
2014. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írj nyugodtan privátot.

De talán hormon ingadozás okozhatja, ilyenkor előfordulhat. Én is sokat sírok (25 éves vagyok) de mások előtt nem csak nagyon ritkán. Igyekszem nem mutatni a gyengeséget.

2014. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz privit, hátha tudok segíteni.
2014. máj. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy amikor sírsz, minden alkalommal erősödsz lelkileg.

Bár ne úgy kezelné a mai világ, hogy a sírás gyengeség, belőlem pl egy olyat vált ki egy síró ember látványa, hogy nagyon szeretnék neki segíteni, mindenben.

2014. máj. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!