Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline személyiségzavar?...

Borderline személyiségzavar? Mesélne valaki róla? Rendesen kezelhető?

Figyelt kérdés

Elolvastam egy csomó anyagot erről, de olyanoktól is szeretném hallani, akik (akár nap mint nap) "foglalkoznak" ilyen emberekkel. Szóval így ilyen ismerős, családtag valami.. Akivel jól ismerik egymást.

Megköszönném, ha valaki mondana akár vmi konkrét esetet ami az ismerősével/családtagjával történt vagy csak úgy erről valamit.. =(


2008. nov. 11. 17:41
 1/2 anonim válasza:
75%

Egy régi tanítványomnál fordult elő ez a betegség. Én "csak" annyit érzékeltem belőle, hogy a legváratlanabb pillanatokben érkezett,természetesnek vette, hogy ráérek s órákig beszélt. Egyértelműen túlértélelte önmagát, a kapcsolatait nem jól látta (szerelemnek hitt barátságokat), aztán a halálvárás tört rá...

A szülei Szegeden kezeltették s Baján egy alternatív gyógyássza. Most úgy tűnik, rendben van, de a mélyben még érzékelhető a labilitása.

2008. nov. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

oO Nem hangzik valami jól..

És volt valami ilyen tanulási problémája vagy hasonló? Vagy ugyan olyan, mint bárki más csak vannak ilyen "dolgai" mint ezek itt amiket most leírtál?

2008. nov. 20. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!