Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan viszonyuljak egy új...

Hogyan viszonyuljak egy új pszichológushoz? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Decemberben kénytelen voltam lezárni a terápiámat, mert a pszichológusom felszámolta a praxisát. Ez nagyon kiborított de igyekeztem elfogadni a helyzetet. Viszont azóta is felhívom időnként, ami már egyre nehézkesebb. ajánlott másik szakembert, de nem nagyon jött be, és semmi kedvem újra kezdeni egy idegen emberrel. Viszont nagyon hiányzik, hogy néha beszélhessek valakivel. Nem is tudom mit kéne tennem? Kis városban élek és elég korlátozottak a lehetőségek ezen a téren.

Ha valaki írna saját tapasztalatot örülnék neki. Köszi!


2014. máj. 12. 19:38
 1/1 hektorr7 ***** válasza:

sajnálom, remélem megtalálod a megfelelő terapeutádat! :)


Addig is menj el a területileg illetékes pszichiáterhez és kérj tőle segítséget, mi nem vagyunk pszichológusok hogy itt megoldjuk a gondjaidat :)

2014. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!