Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenki csalódott bennem?

Mindenki csalódott bennem?

Figyelt kérdés
Folytatás:igaz senki sem mondja így nyíltan ki, de érezni lehet a viselkedésből, a hangnemből, a legszörnyűbb, hogy én is csalódtam magamban, nem tudok másra gondolni,2 napja alig alszom, fáj a mellkasom, szúr a szívem, hasmenésem van?Egész éjjelt végigbőgtem kisebb szünetekkel, próbálom úgy tenni, mintha nem érdekelne, de este mikor senki sem látja és hallja, kijön minden. Nem bírok másra gondolni, csak arra hogy csalódtak bennem, szörnyű egy érzés.
2014. máj. 15. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit követtél el?
2014. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szörnyű érzés lőtt/szúrt hasi sebből elvérezni a hasüregbe.


Szörnyű érzés perforált bélcsatornával hashártyagyulladást kapni és végig agonizálni a halálig tartó napokat.


Szörnyű érzés szomjanhalni, éhenhalni.


A lelki vívódásaid viszont csak a fejedben léteznek (most írnám hogy az összes általam felhozott testi kín is, de maradjunk annyiban hogy a lelkiek tényleg).


Egy csettintéssel véget vethetsz a szenvedésednek (nem, nem az öngyilkos gomb megpöccintésével) ha tényleg akarsz. Elengeded a fölösleges érzéseket, elmondasz egy őszinte imát és kész.


Ja, igen dolgozni kéne azon hogy a világból rádrakódó mocsoktól megtisztítsd a lelkedet (pszichédet) amúgy egész életedet végigszenvedheted az éppen aktuális lelki vívódásaid miatt. Erre tényleg azt mondom, hogy a Te döntésed. Ragaszkodsz, vagy elengedsz. Melyiket akarod?

2014. máj. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet. De gondolom nem halt meg senki miatt, szóval annyira nem lehet vészes.


Milyen vizsgán hasaltál el?

2014. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Éretlenségi?
2014. máj. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem sikerült 2 érettségi írásbelim, szóbelivel se tudom felhozni olyan szintre, hogy felvegyenek a Főiskolára.
2014. máj. 15. 09:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugye hogy éretlenségi.


Kérdező, hát fantasztikus problémába ütköztél, sokat fog segíteni rajta ha esténként sírsz.


Ahelyett hogy kitervelnéd hogyan javítanád ki mondjuk jövőre..


Tudod mit mondok tapasztalatból arról amin most te problémázol (bocsánat, Te)


Azt hogy lenyomtam az érettségit pont úgy f@.szán ahogy kell, túlteljesítettem mint amire szükségem volt, felvettek ahova akartam (olyan jó hely, hogy azóta is ott vagyok) mindezt azért, hogy mérnökként majd legyen egy kb. 140-160 rugós fizetésem és lehetőleg ne olyan állásom ami mellett nem lehet edzeni se mert már munka közben beszakad a hátam.


Megérte? Hát.. egészségesebb mint árut feltölteni kevesebb pénzért, de ha egyetemi végzettség nélkül jobban értenék nyelvekhez, vagy jobban tudnám menedzselni magam lássuk be, jobban is járhatnék. Erre én nyomom a konvencionális felsőoktatásos utat mintha az olyan rohadt jó lenne, gürizek benne, annyit szenvedtem már benne hogy az már nem normális, megéri-e.. a fene se tudja. Egyáltalán nem biztos.


Járd az utadat úgy ahogy tudod, több mindent ki lehet hozni a dolgokból mint előszörre hinnéd. Csak gondold át a lehetőségeidet. Melózz, jövőre pedig készülj fel jobban az érettségire.


Vagy nincsenek olyan képességeid hogy ebben az oktatási rendszerben jó érettségit nyomj és felvegyenek a választott sulidba, hát akkor csinálsz mást. Valamiben biztos jó vagy, esetleg azt kellene megtalálni.

2014. máj. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom és köszönöm is a segítséget, csak ez tényleg annyira rosszul jött ki, és még azt se lehet mondani, hogy nem tanultam, de mikor odaértem annyira izgultam, hogy kész, semmi sem jutott az eszembe. És annyira bánt, hogy csalódtak bennem, teljesen feleslegesnek érzem magam, és azt hiszem, hogy ha itthon nevetnek, tuti h rólam beszélnek:S
2014. máj. 15. 19:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor változtass az életmódodon, és akkor több önbizalmad lesz és kevesebb lelki vívódásod.


Taichizz + boxolj, beszélgess mondjuk lelkészekkel. Legegyszerűbbek ezek a változtatások, programok, és akkor idővel nem lesznek ennyire lehetetlen tévképzeteid, hogy rólad beszélnek és kinevetnek... meg ilyen lehetetlen lelkiismeret furdalásod. De ezekért tenni kell, ha nem teszel akkor ilyen lelkizős és sérülékeny maradsz.

2014. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dliptai01 válasza:

Én is így érzek.

egyszer elfelejtettem megtanulni valamit. Aztán mégegyszer(többet már nem.)És amiker ez kiderült rögtön mindenki rammordul, hogy "Miért nem lepődtem meg" megy hogy "Vajon honnan tudtam". :_(

2014. máj. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!