Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg akarok halni, de nincs...

Meg akarok halni, de nincs bátorságom hozzá! Mit tegyek? 19/L

Figyelt kérdés
Becsapott az élet!:( Kérlek segítsetek!:(

2014. máj. 21. 10:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%
És a gyógyszerészeddel. Na ne ez csak vicc volt. Látod milyen sokan írtak neked,hogy meghallgatnának. Tedd ezt. Mindenkinek,köztük nekem is írhatsz privit,majd meglátod utána nem is akarsz meghalni.
2014. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Írhattok privit.
2014. máj. 21. 12:15
 13/21 anonim ***** válasza:
23%
Mi vagyunk a lelkibetegek, írni fogunk
2014. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Ez nem vicc és akinek kedve van, az légyszives tartsa meg magának a sértő megjegyzéseit, köszönöm!


Ez már régen kezdődött, de azóta sem jobb semmi és senki sem tud segíteni, mint írtam a privikben is anorexiás voltam és most, ha picit többet eszem és hízok, büntudatom van. 4-szer mérgeztem meg magam, volt, hogy 100 gyógyszert vettem be, utóljára kómában voltam. Vagdosom magam hiszen úgy érzem, hogy ez enyhít a fájdalmamon, de tudom, hogy nem helyes amit teszek, kérlek ne oktassatok ki. Minden olyan nehéz és régóta tart ez az állapot, de semmi sem változik csak minden egyre rosszabb, félek, hogy végzetes lesz ez az egész és nagyon össze vagyok zavarodva. Én így nem bírom tovább, így nem lehet élni!:(

2014. máj. 21. 16:01
 15/21 anonim ***** válasza:
Sajnos én is hasonló helyzetbe vagyok kb. 3 éve. Semmihez sincs kedvem és néha annyira rosszul vagyok lelkileg hogy legszivesebben nem léteznék és sehogyan sem tudok ebből a helyzetből kijönni pedig már sokmindent megpróbáltam. Én sok kitartást kívánok neked! 19/L
2014. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
43%

Lányok,de most komolyan! Én több mint 20 éve élek úgy,hogy közel 90 kiló vagyok és nem igazán érdekel!Imádom a salátákat,gyümölcsöket,de a csülköt is,meg a töltöttkáposztát is!Ha nem jön rám egy gatya veszek egy számmal nagyobbat,nagy dolog!Tehát a kérdésem:

Mitől lesz valaki anorexiás? A legeleje érdekelne!Az ok!

2014. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
És nem eszel lisztet, glutént, tejet, csak a csülköt ugye?
2014. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Semmi sem lehet akkor gond, hogy megérje miatta eldobni az életed, az életben mindig vannak új lehetőségek, bármikor történhet veled olyan dolog aminek örülhetsz, a halál viszont végleges, nincs variáció.


Nem mondom, hogy biztosan tudok, de ha gondolod pár tippel megpróbálhatok segíteni, amolyan, hogy tedd boldogabbá napjaidat kategória.

Ha gondolod írj, aztán megírom őket.

2014. máj. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Szia ! Fiatal vagy, még előtted az élet, én voltamilyen helyzteben, én is voltam rossz paszban, de nem megoldás az ami. 19 - évesen lányként nem kéne ilyenen gondolkodni, sok olyan dolog van ami boldoggá tehet ilyen helyzetekben, van hobbyd , mit szoktál csinálni amikor nem tanulsz ? Én a koromhoz képest sokat tapasztaltam, ha gondolod írj privátban ás szivesen segítek.
2014. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:)
2014. máj. 23. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!