Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan legyek túl ezen?...

Hogyan legyek túl ezen? Esetleg személyes tapaszalatok, tanácsok? Tényleg csak a pszichologus segíthet?

Figyelt kérdés
Nyáron elkezdtem odafigyleni az étkezésemre jobban, vagyis ez csak annyiból állt, hogy nem vacsoráztam nagyon sokat és korábban ettem.Majd a többi étkezésnél is egyre kevesebbet. Ennek következménye az, hogy 10kilót fogytam. most 50-51 kiló vagyok, anno 60 körül. a 173 centimhez. Tudom, hogy többet kéne ennem, vagy legalább normális adagokat, de nem megy. Tudom, hogy nem vagyok kövér és attól nem híznék el, hogy 6 körül megennék egy magvas zsömit, de egyszerűen megkattantam. Régebben simán vacsiztam 8 körül fehér kenyeret kakaóal és sosem híztam el. Mindg tartottam a 60kilót. Most meg...ebéd után már csak max gyümit eszem de azt is 4-5körül. Persze így csak tobvább fogyok. Esténként lelkiismeretfurdalásom lesz, hogy ezt teszem magammal és elhatározom, hogy holnaptól, úgy lesz mint régen. De nem valósul meg. Félek, hogy soha többé nem fogok tudni a nélkül enni, hogy lelkiismeretfurdalásom legyen, vagy bármi ilyesmi!Félek, hogy tönkreteszem magam örökre.Még ezzel a tudattal sem sikerül normálisan ennem. Mi a teendő? Személyes taasztalatok? Tanácsok??! Egyébként nem jött meg október óta...sejtem ettől..:(
2009. dec. 30. 15:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszönöm! :))
2010. jan. 3. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!