Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális, vagy beteges?

Ez normális, vagy beteges?

Figyelt kérdés

Igazából, magam sem tudom mit tegyek, továbblépni nem tudok...

Márciusban ért véget egy 2 éves kapcsolatom. Ő volt számomra az igazi nagy ő, még eljegyzés is volt. Mindenben összeillettünk, csak a szüle nem bírtak engem, mert apukám cigány, de rajtam semmi nem látszik. Nagyon szerettem a srácot, ő nem foglalkozott evvel. ő is szeretett (éreztem), de többször megcsalt, és 2x megbocsátottam neki, amit tudom nem kelett volna, de istenem nagyon szerettem. A harmadikat nem tudtam, mert lefeküdt egy másik lánnyal. (más hülyeségei is voltak) Állítólag azért h elfelejtsen, mert a szülei és a barátai ellenem beszélték. Szakításunk óta 2x próbáltam meg új kapcsolatot, de nem ment, mert mindenkiben őt keresem, a mai napig szeretem. Mások véleménye szerint nagyon szép lány vagyok, és a mai napig nem egy udvarlóm van, de mindig elutasítom őket, mert még mindig szeretem őt. Nem múlik el nap hogy ne gondolnék rá, hiányzik, és rossz h ő már túllépett rajtam. A barátai folyamatosan keresztbe tesznek nekem, ellenem beszélnek és ő még a magán képeimet is kiteregette másoknak, mert szakítottam vele- bosszuból tette. Nagyon nem esett jól, de nem rég írtam neki egy levelet, h megbocsátok neki csak jöjjön vissza hozzám, de azt írta hogy neki fontosabbak a haverok és jó neki egyedül. Rá két napra kiderült hogy május óta kapcsolata van. Iszonyatsan érzem magam, nem tudom elfelejteni, szerintetek mi segíthetne rajtam? A halál, vagy egy új szerelem? Az a baj h mindenkibenm őt keresem... :( Mindig is büszke tartásos lány voltam, de miatta megváltoztam... Kérlek segítsetek! Bocsi hogy ilyen hosszúra sikeült, de ha már elolvastad kérlek írj valamit... 20 éves Lány


2009. dec. 30. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Jaj, nagyon sajnállak.:( Tudom mit érzel...

A volt barátod meg egy bazi nagy bunkó (bocsi, hogy ezt mondom, tudom, hogy szereted...), és nem érdemel meg téged. Az Isten óvjon meg Téged a továbbiakban az olyan pasiktól, aki képes mások véleménye miatt ejteni, és a haverjait előtérbe helyezni! Aki erre képes, az nem szeret igazán. Nem érdemli meg a szereteted, tehát eldőlt, hogy nem ő az igazi. El fog jönni Neked is az IGAZI, és ő pedig nem lesz ilyen veled, csak ki kell várni. Tudom, hogy ez rettentően nehéz, és egyelőre ezt a bunkót szereted, de én nem fogom azt mondani, hogy el kell felejteni, és kész, mert pontosan tudom, hogy ez nem így megy. A halálra eszedbe ne jusson még gondolni sem!!! Majd eljön az igazi, és elfelejted ezt a bunkót. NEM ÉRDEMEL MEG!!!

2009. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még,előtted az élet.Hidd el nem ő volt Neked az igazi.Ebből a kapcsolatból semmi jó nem lett volna.Örülj neki,hogy már nem vagytok együtt.Én a Te helyedbe,most inkább nem szaladnék bele egy új kapcsolatba,hanem barátokkal ,barátnőkkel múlatnám az időt.Próbálj meg kikapcsolódni,hiszen nem a Világ vége jött el.Nagyon sajnállak,mert át tudom érezni ami Veled,ill.ami most benned végbe megy.Hasonlót éltem már át én is.Túléltem,Nehéz volt,de sikerült.Neked is fog.Szórakozzál,bulizzál,a pletykákkal ne foglalkozz.Pár év múlva visszagondolva rá fogsz jönni,hogy nem ő volt az igazi.Lehet,hogy nem is kell éveket várni rá.Nézz a jövőbe.Szurkolok Neked,hogy mielőbb feledni tudjál,és kívánok a jövőbe sok sikert és szép párkapcsolatot egy megbízható,rendes sráccal.
2009. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

semmiképp sem a halál segít!erre ne is gondolj

igenis egy új szerelem fog segíteni

és bocsi de az ilyen férfin mit sajnálsz,és mit szeretsz még mindíg ha így semmibe vesz?átvert,megcsalt,hazudott stb.az ilyet szarba sem venném!ő meg jót röhög rajtd hogy szenvedsz miatta.én a helyedben,megmutatnám neki,hogy kellek másnak is,és bőven van időd boldognak lenni még hidd el!én 34 éves vagyok,és már jártam így mint te.13 évi házasság után hagyott ottt egy másik nőért.közös fiúnk van most 13 éves a fiam.én túltettem maga rajta,pedig ő volt az első az életemben.nagyon fájt,de ne feledd felejteni csak mással lehet!ne félj megnyílni más férfi elött,és igenis fogadd a közeledésüket,és ne ezt a senkit keresd bennük.bocsi ha megbántottalak,de az én számomra az ilyen férfiak,csak csúszómászó patkányok.és nem érdemlik meh hogy szenvedjünk miattuk.fel a fejjel,és irány a pasivadászat,a buli stb.ne emészd magad.szorítok neked!és írj mizu történik majd.

2009. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálak:( De túl kell lépjél a történteken,menjél el a barátokkal kikapcsolodni, hogy elterelje a gondolataidat. És miatta ne alázzkodjál meg, mert bunkó nem érdemel meg téged. Ha ilyeneket tett jobb elfelejteni.Lesz olyan férfi az életedbe aki megbecsül téged, fiatal vagy még,ne gondolj a halálra, miatta nem érdemes..
2009. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a 3 ik levélíró vagyok megint,és az elöttem szólókhoz csatlakoznék,látod mások is így gondolják,nem csak én.igazuk van hajrá!
2009. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazatok van. És igyekezni fogok. :)
2009. dec. 30. 20:22
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem is ő volt az első, minden téren.
2009. dec. 30. 20:25
 8/10 anonim ***** válasza:
megint a 3 ik levélíró vagyok.örülök hohy legalább próbálkozni fogsz.és az elsőt minden téren értettem én is.és ezért is nehezebb.de ha lesz más,meglátod majd csak nevetni fogsz rajta,hogy miatta emésztetted magad,és nem érte meg!ne tedd magad ilyen fiatalon tönkre.egy f..sz sem ér annyit!
2009. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Teljesen átérzem! Uezen mentem át. Nekem csak az idő segített, semmi más! 4 évig nem volt utána kapcsolatom, csak futók. Aztán jött valaki az életembe, akivel nem számíthattam kapcsolatra mert szoknyapecér volt, de úgy is álltam én is hozzá és tudtam kezelni, viszont a srácban olyan tűz volt és úgy vonzott, hogy igen, Ő volt aki segített elfeledtetni.

Eröltetni nem lehet a dolgokat. Azt javaslom, amíg hiányzik, addig hiányozzon, nem tudsz mit tenni. Talán, ha elutasít még párszor azaz "pofont adatsz vele magadnak", az segít rádöbbenteni, hogy nem Ő az Ő. De semmit ne eröltess. Idő lesz még, lehet sok idő, de egyszer el fog múlni biztosan!!! Szorítok!

2009. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25éves fiú vagyok, velem hasonló módon bánt el egy lány, és még most is csinálja! 2002-ben szerettem bele, és nem akartam mást, csak hogy ne úgy gondoljak rá, ahogy gondoltam. Mikor beszéltem vele, éreztem a hangján, hogy jobb kedve lett, de aztán megtudtam, hogy befiúzott, azt hittem belehalok. Végül még 2003-ban túllettem rajta, de aztán egyszer mikor beszélt velem telefonon és elköszöntünk, nem tette le a telefont, pedig korábban mindig letette. Erre visszaestem belé, és azt hittem, hogy megint túlleszek rajta, de naiv voltam saját magammal szemben, nem lettem többet túl rajta, ő pedig azóta szóba se áll velem. és azóta is őt kell szeretnem. Nem tudom hogy miért van ez nálam így, de már @*/ra elegem van.
2010. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!