Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erényövet hord a lányom!...

Erényövet hord a lányom! Hogyan tudnám lebeszélni róla?

Figyelt kérdés
Múlt nyáron leánykám szexuális erőszak áldozata lett. Egy szórakozóhelyen meghívták egy italra, amibe kábítószert kevertek. Nagyon megviselte lelkileg, hónapokig ki sem mert mozdulni otthonról, munka után azonnal hazajött. Szinte rettegett a fiúktól, nem bízott senkiben. Az interneten rendelt magának egy fém erényövet, amit azóta is csak tisztálkodás idejére vesz le magáról. Azt mondja, többet őt nem fogja megbecsteleníteni senki. Igaz, lelkileg kiegyensúlyozottabb lett, nem érzi már magát veszélyben. Kezd a régi önmaga lenni, az a vidám csaj. Újra eljár a barátnőivel szórakozni is. De nem egészséges dolog, hogy egy kulcsra zárt erényövet hord magán egy 19 éves leány. A kulcsokat úgy elrejtette, hogy sehol nem találjuk. Hiába kérjük, nem hajlandó megválni önkéntes rabságától, azt mondja, csak így érzi biztonságban magát. Mit tehet egy féltő anya?

2014. jún. 1. 17:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Azt nem tudom hogy mit tehet egy féltő anya, de hogy te nem féltő anya vagy, hanem egy skizofrén férfi aki anyának képzeli magát és számolatlanul ontja magából ezeket a kérdéseket az biztos.
2014. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira eldugta a kulcsot, akkor hogyan megy el napközben pisilni? Hogy hogy nem látszik egy fém valami a vékony ruhák alatt? Hogy lehet fémben valamiben leülni, ami tök hideg, vagy tök meleg az időtől függően.

Egyébként meg egy anyuka biztosan nem így írna a leánykája megerőszakolásáról.

Kamu!

2014. jún. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 hosszúhajú ***** válasza:
98%

nekem is sántít a dolog. pl:

- leánykám...

- elrejtette a kulcsokat, nem találjátok, - akkor nappal hogy megy vécére a munkahelyén?

- ha meg valóban anyuka vagy, szerintem már eszedbe jutott volna pszichológus

- ha igaz a sztori, sajnos bizony ilyen esetben tök normálisan viselkedik a történtekhez képest, és a lebeszélés falra hányt borsó

2014. jún. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
99%

Megtennéd, hogy küldenél nekem képet erről a kulcsra zárt erényövről?

Mert én történészként tanulmányoztam az erényövet, és az első amit megtanultam, hogy a legenda az erényövről csak kitaláció. "A középkorban élt gazdag urak hosszabb távollétük előtt sem helyeztek erényövet asszonyukra, ezek a szerkezetek az újkor találmányai, és kizárólag szerelmi játékokhoz vagy a fiatalok önkielégítésének megakadályozásához készültek. A múzeumokban fellelhető darabok is csupán későbbi hamisítványok."

Sokszor az örömlányok adtak jelképként egy kulcsot a kuncsaftnak, aki ha elment hozzájuk, és kifizette a szép összeget a szüzességért, akkor az a megtiszteltetés érte, hogy a kulccsal ő nyithatta ki az erényövet. (amit érkezése előtt pár perccel vett fel a lány.)

Állandó viselése komoly testi sérüléseket okozhatott, mert a fém véres, sokszor elfertőződött sebeket okozhatott derék és combtájakon.

Szóval a történet kitaláció.

2014. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de vasárnap este van, jönnek a kamu kérdések.
2014. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Még valamit. Középkorban sokszor használták kínzó eszköznek is. Sokszor a "Virágzó körte" kínzóeszköz használata után, feltették az erényövet.. Iszonyú fájdalmat éltek át.
2014. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

1. Az előző válaszolókkal egyetértek.


2. Ha esetleg a kérdés mégis valós, akkor sem a te dolgod, ha neki így jó, hadd hordja. Legfeljebb annyi közöd van hozzá, mint neki ahhoz, hogy te mikor milyen ruhát veszel fel. Jól érzi magát, éli az életét, kész. Mitől félted?

2014. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Pszichiáter!! Ha nem kamu a kérdés, akkor a leánykának, ha kamu, akkor Neked! De sürgősen...
2014. jún. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu a kérdés. Psychiáterhez járt pár hónapig, de az nem sokat segített az állapotán. Valami Németországi cég gyárt erényöveket, a nevét meg nem tudom mondani, még ha megnyúztok sem. Nem igazán hasonlít a régi filmekben látottakhoz. Rendkívül rugalmas lemezből van, a köldökénél van a zárrész. Állítható a mérete hízás, vagy fogyás esetén. Az élein és a belső oldalán neoprén borítással. Tud benne vécére járni, úgy van kialakítva, hogy kis, és nagydolgát is el tudja végezni. Az első napokban picit nehezebben mozgott benne, de aztán megszokta. Sőt, ez a bajom, hogy túlságosan is hozzászokott. Ha elmegy valahova, vegye fel, rendben van, de szerintem nem kellene, hogy rajta legyen állandóan, még akkor is, ha egész nap itthon van. Sokszor estére pirosra dörzsöli a derekát. Ezért féltem, szerintem nem egészséges ha mindig rajta van.
2014. jún. 2. 10:58
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Azt nem értem, ha tud wc-re menni, akkor hogy nem tudják megerőszakolni?
2014. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!