Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erényövet hord a lányom!...

Erényövet hord a lányom! Hogyan tudnám lebeszélni róla?

Figyelt kérdés
Múlt nyáron leánykám szexuális erőszak áldozata lett. Egy szórakozóhelyen meghívták egy italra, amibe kábítószert kevertek. Nagyon megviselte lelkileg, hónapokig ki sem mert mozdulni otthonról, munka után azonnal hazajött. Szinte rettegett a fiúktól, nem bízott senkiben. Az interneten rendelt magának egy fém erényövet, amit azóta is csak tisztálkodás idejére vesz le magáról. Azt mondja, többet őt nem fogja megbecsteleníteni senki. Igaz, lelkileg kiegyensúlyozottabb lett, nem érzi már magát veszélyben. Kezd a régi önmaga lenni, az a vidám csaj. Újra eljár a barátnőivel szórakozni is. De nem egészséges dolog, hogy egy kulcsra zárt erényövet hord magán egy 19 éves leány. A kulcsokat úgy elrejtette, hogy sehol nem találjuk. Hiába kérjük, nem hajlandó megválni önkéntes rabságától, azt mondja, csak így érzi biztonságban magát. Mit tehet egy féltő anya?

2014. jún. 1. 17:57
1 2
 11/18 hosszúhajú ***** válasza:
54%

10 es: én is így gondolom.

kérdező: ebben az esetben ne a lányod derekát féltsd, hanem a lelkét. ha leveteted vele, az felér neki egy második nemi erőszakkal. Ha el jön az ideje, le fogja venni, nem így fog férjhez menni...

2014. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez eleg beteges es nem rossz indulatbol mondom, de jo volna egy szakemberhez fordulnod!
2014. jún. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%

hát én keresgélek de sehol nem látok olyan erényövet ami nem szexuális kellék lenne. Főleg a kulcsos verziók.

Nehezen hiszem el, hogy se pisilésnél se kakilásnál nem veszi le. Akkor hogy törli ki? Ha megjött a menstruációja hogy használ betétet??

Valahogy nem tudom elhinni amit írsz.

Továbbra is azt mondom, hogy az erényövet ma szexuális kellékként használják. Ha valós a kérdésed akkor küldj képet az erényövről.

Kizártnak tartom azt is, hogy ha szerinted nem kamu a kérdésed, akkor hogy tarthatod a lányodat épeszűnek. Nem normális dolog lakattal ellátott erényövet viselni egész nap. Arról nem is beszélve, hogy nincs az a nadrág vagy szoknya ami eltakarná a lakat körvonalát.

2014. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet kamu, ha meg nem az akkor a lanyod eleg beteg' Tenyleg bocsi'
2014. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
92%
Én vagyok az, aki írta, hogy forduljon a lányod pszichiáterhez és jól lepontoztatok...pedig TAPASZTALATBÓL beszélek, a lányodnak súlyos PTSD-je lehet, ami mindenképpen szakember beavatkozását igényli...lehetőleg olyan pszichiátert keressetek, akinek van pszichoterapeuta végzettsége is és a kettőt (gyógyszer+terápia) együtt tudja alkalmazni! Nekem ez bevált, 4 éve járok.
2014. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
31%
Nem lehet hogy titkon sub a kislány?
2014. jún. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
0%

Én elvenném feleségül, de a kulcs nálam lenne.

Imádnám ha erényövet hordana.

2014. jún. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
43%

Erényövet tényleg párkapcsolati játék céllal gyártanak manapság.

Én fordított helyzetben éllek. (A kulcsok vannak nálam)

Ez lehet hogy sokak számára perverz, vagy beteg, de a mi kapcsolatunkban ezt mindkét fél igényli. Számomra jó ha tulajdonolhatok és irányíthatok valakit a páromnak meg ugyanerre van igénye fordítva.

Tapasztalatom szerint egyre több pár igényel ilyen fűszert a kapcsolatában. Azonban mint nálunk is általában a férfiak hordanak erényövet.

2014. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!