Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szabaduljak ki a...

Hogyan szabaduljak ki a mókuskerékből?

Figyelt kérdés
Anorexiával indult az egész. Orthorexia alakult ki nálam, majd a rehabilitáció során elindultak a falásrohamok (binge eating disorder), másfél hónapig tartottak. Nem hánytattam magam, csak zabáltam. Az utóbbi 3 napban szintén folyamatosan faltam, de a rohamokat hashajtás követte. Bulímiás lettem. Hogyan szabaduljak ki az ördögi körből, hogyan lehetne ismét normális kapcsolatom az evéssel és az étellel? Valaki segítsen... nem bírom tovább.

2014. jún. 7. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem sportolni,az lekötötte a figyelmem.Egy idő után már az lett fontosabb,hogy jól nézzek ki.Keress valamit,ami le tud kötni.Sokkal fontosabb dolgok is vannak az életben,mint a kaja.Igyál sok vizet és rágózzál.
2014. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már ezt is próbáltam.


Tudod, amikor az agyamban bekattanás keletkezik, akkor semmi más nem számít, csak az evés vagy nem evés.

Non-stop a kalóriákon, ételeken jár az agyam, annak ellenére, hogy ráadásul elfoglalt is vagyok. (Tehát ez nem pusztán unalmi passzió!)


Egy agyátültetés lehet, hogy használna...


Mindenesetre köszönöm a javaslatot, teszek még egy próbát a sporttal.

2014. jún. 8. 09:45
 3/3 anonim ***** válasza:
2014. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!