Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkoholista lettem, Mivel...

Alkoholista lettem, Mivel helyettesítsem az italt?

Figyelt kérdés
Túl sok lett a probléma az elmúlt 1 évben és mindig ittam.Az elején még vicces volt, hogy Tibi atya volt a példakép, de most már teljesen megzuhantam...

2014. jún. 9. 08:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Az alkoholizálás nagyon sok esetben csak pótcselekvés. Nem vagy a helyeden, nem azt csinálod, amit szeretnél..

Egy barátom vidékre költözött, és mikoraz udvarban megnőtt a gaz, levágta. Ekkor döbbent rá, hogy világ életében ezt akarta csinálni: zöd növényekkel foglalkozni. Egykettőre leszokott az alkoholról.

Ez csak egy példa, remélem, érted, mire akarok kilyukadni.

2014. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 homo ludensz ***** válasza:
Én azért fejeztem be az ivászatot mert iszonyodtam a gondolattól is hogy félig vagy egészen öntudatlanul kaparjanak fel valami fal mellől mint egy rakás sz@rt.
2014. aug. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mi van Veled mostanság?
2015. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ugyan már, nagyon sokan leszoknak.
2016. nov. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 gömbicica ***** válasza:

milyen jó, hogy valakinek eszébe jutott visszakérdezni :)

igy elém is felkerült ismét a kérdés.

Gondoltam küldök neki privát üzenetet, de az alábbiakkal találtam magam szemben :(


"Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!"


Remélhetjük, hogy sikerült megoldást találni.

2016. nov. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!