Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valamiféle alvászavar lehet?

Ez valamiféle alvászavar lehet?

Figyelt kérdés
Ha korán(5:30) kelek akkor egész nap álmos vagyok, próbáltam hogy korábban fekszek le de semmi változás nem történt. Ha később kelek(7:00) akkor meg fáj a fejem. Nem tudom kialudni magam és ez nagyon rossz, mitől lehet ez?
2014. jún. 13. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy a melegtől van ez? ilyenkor én is rosszul alszom,pedig télen minden nap 5kor keltem,majd 1 óra edzés és semmi bajom nem volt. tudsz szundítani napközben egyet (pl ebéd után)? folyadékfogyasztással rendben vagy? attól is fájhat a fejed.
2014. jún. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy alvászavar, de mindenképp pszichés eredetű.

Több információ: https://www.youtube.com/watch?v=k3504u5IKOk

2014. jún. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ma 08:05

Nem a melegtől van mert ha hideg van akkor is ugyan ez van. Nap közben nem tudok aludni, hiába fekszem le egyszerűen képtelen vagyok elaludni. Szerintem nincs gond a folyadékfogyasztással mert csak csapvizet meg ásványvizet iszok, körül belül 1,5-2 litert naponta. Köszönöm azért a választ!

2014. jún. 13. 12:01
 4/4 A kérdező kommentje:

ma 10:49


Köszönöm a linket, mindenképp megnézem!

2014. jún. 13. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!