Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy ha tisztaság...

Mit tegyek hogy ha tisztaság mániás vagyok?

Figyelt kérdés
Ez a tisztaságmánia nem klasszikusan értetődő hanem én nekem ez olyan hogy szinte semmihez nem akarok hozzányúlni.Mindentől irtózok.Pedig pont olyan szakmába dolgozok hogy nagyon mocskos.A zsírtól meg az olajos dolgoktól meg egyenesen kiráz a hideg.A kezem még nyáron is csontszáraz fáj.Szerintem ez az ekcémának egy enyhébb változata és a bőröm semmilyen mosószert,mosogatószert stb-it nem visel el.
2014. jún. 17. 15:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

a kézfertőtlenítőtől is kiszárad. Van a másik orvosság: kutyaharapást szőrével. Vegyél egy kiló agyagot, gyúrkázd, fess az ujjadal, gyúrj tésztát: Lehet, hogy csak át kell esned a holtponton. Vag ytedd fel, hogyha két napig nem mosol kezet(kaja előtt sem, pisi után sem) akkor megveheted magadnak amit rég szeretnél, vagy elmehetsz vhova.Hátha megérint az élmény, hogy túl lehet élni a koszt! Hallgasd a Sex Action Mocskos élet lemezét. Amíg tartott a turné, nem mosakodtak. https://www.youtube.com/watch?v=J_JVReO0mDQ

[link]

2014. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!